کد خبر: ۱۴۸۶۷
تاریخ انتشار:۱۳:۵۲ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
یکی از کاندیدا‌های یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بویراحمد و دنا با اانتشار بیانیه رسما انصراف خود را از این کارزار اعلام کرد.

سید علی رضایی در بیانیه خود آورده است:

به نام دادار داد گستر

"إِنَّ اللّهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ”

مردم شریف، صدیق و مومن شهرستان‌های بویراحمد و دنا
همانطور که استحضار دارید اینجانب از سرِ درد و احساس وظیفه انسانی، اجتماعی به منظور دفاع از حقوق مردم کشور، استان و حوزه انتخابیه ام وارد عرصه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شدم.

رجاء واثق داشتم که در صورت توفیق، با حمایت و همراهی شما در زمره بهترین، توانمندترین و مقتدرترین نماینده‌های مجلس باشم و مایه سربلندی و غرور شما مردم فهیم.

من آمدم تا در صورت راهیابی به مجلس، فریاد رسای دردمندان و زجر کشیده‌هایی باشم که هر ۴ سال یکبار به امید باز شدن روزنه‌ای برای زندگی بهتر و گشایشی در زندگی مشقت بار خود، پای صندوق‌های رای رفتند؛ اما کمتر کسی درد حقیقی آنان را فهمید و فریاد در گلو مانده آنان را به گوش مرفهین بی درد پایتخت نشین رساند.

آمدم تا بجای وعده‌های پوچ و بی اساس پیش از موعد، متناسب با وضعیت کشور، در کنار مردم و مشورت با مردم شریف حوزه انتخابیه، با تصمیم سازی و تصمیم گیری مبتنی بر عقلانیت و تدبیر، گامی در جهت رشد و توسعه همه جانبه استان و منطقه بردارم.

آمدم تا به جای توجه خاص به ریش ها، به ریشه‌ها بیاندیشم و از خشک شدن ریشه فضائلی همچون عدالت و برابری، صداقت، نوع دوستی، امید به آینده و … جلو گیری کنم.

آمدم تا بجای توجه به پینه هایِ ظاهریِ پیشانیِ کاخ نشینان، به پینه‌های نقش بسته بر دستان محرومین و کوخ نشینان بیشتر توجه کنم.

لیکن با توجه به طولانی شدن فرآیند تعیین صلاحیت و فرصت اندک برای شرکت در این رقابت حساس، ضمن تشکر صمیمانه از همه عزیزانی که نسبت به حضور اینجانب در عرصه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ابراز لطف و اظهار محبت نموده و با هدایت و حمایت دلسوزانه خود مرا شرمنده الطاف خویش نمودند؛ انصراف خود را از این رقابت اعلام و تاکید می‌نمایم؛ لفظ انتخابات بیانگر به رسمیت شناختن حق آزادی انتخاب برای آحاد مردم از هر طبقه و طیف فکری است و شایسته نیست دیگران را مجبور کنیم؛ آن گونه فکر کنند که ما دوست داریم؛ لذا اینجانب به حرمت شما همراهان گرانقدر، و ارج نهادن به رای و نظر ارزشمتدتان، از هیچ نامزدی به صورت علنی و رسمی حمایت نمی‌نمایم.

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا
سید علی رضایی
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.