کد خبر: ۱۴۵۷۰
تاریخ انتشار:۲۳:۵۳ - ۱۹ دی ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): طی حکم صادر شده از سوی آیت الله رئیسی، "سید وحید محمودی مقدم" بعنوان رییس جدید دادگستری شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

وی که متولد 1368 است، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی خود را از دانشگاه علوم قضایی اخذ نموده است.

محمودی مقدم، دادیار دادسرای کازرون ، دادرس دادگاه عمومی کازرون ، بازپرس مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد و معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ر پیش از این در کارنامه کاری خود دارد.

با انتصاب دکتر حسن نگین‌تاجی در منصب ریاست کل دادگستری استان و انتصاب  دادستان ها و رووسای دادگستری جوانی چون سید علی ملک حسینی در مرکز استان و سید وحید محمودی مقدم در شهرستان دنا، عزم آیت الله رئیسی برای برداشتن و البته تحقق گام دوم انقلاب در دستگاه قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد مشهود بنظر می رسد .

امید است این روند با شتاب بیشتری صورت گیرد و البته از مدیران جدید دستگاه قضایی در استان کهگیلویه و بویراحمد انتظار می رود از آمارهای زندانیان کاسته و از سویی جمعیت کنونی راهروهای دادسراها و دادگاهها را در استان به حداقل برسانند.

از قضات و تمام مسوولان دستگاه عزیز قضایی در استان کهگیلویه و بویراحمد انتظار می رود چهره کنونی این نهاد مقدس را به سمت و سوی مهربانی ها به جلو برده تا مردم بتوانند با آرامش بیشتری مشکلات خود را حل کنند.


ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.