کد خبر: ۱۴۵۶۹
تاریخ انتشار:۲۳:۲۱ - ۱۹ دی ۱۳۹۸
عصر دنا: علارغم پالس های مثبتی که به ظاهر از این جریان می شنویم اما در بین اعضای میانی جبهه همچنان بر طبل اختلاف می کوبند و به نظر نمی رسد که بتوان چشم امیدی به توافق دربین جریانات تحت حمایت لاهوتی و منطقیان رسید.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
پس از انتشار اخباری مبنی بر رد صلاحیت یکی از کاندیدای مطرح انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ، حال تحرکات خاص سیاسی در جبهه ی اصلاح طلبان کهگیلویه به چشم می خورد، از جمله جلسه شب گذشته حافظ شناسی که با حضور منطقیان و لاهوتی برگزار شد.

پیج اینستاگرامی منتصب به اصلاح طلبان کهگیلویه در پستی نوشت:

علارغم پالس های مثبتی که به ظاهر از این جریان می شنویم اما در بین اعضای میانی جبهه همچنان بر طبل اختلاف می کوبند و به نظر نمی رسد که بتوان چشم امیدی به توافق دربین جریانات تحت حمایت لاهوتی و منطقیان رسید.

با توجه به رسانه ای کردن موضوع توزیع آرد به نفع منطقیان در آخرین دور انتخاباتی که ایشان حضور داشتند توسط آقای لاهوتی در مصاحبه ی اخیر خود، که البته با واکنش خاصی از طرف آقای منطقیان روبرو نشد که شاید مهر تاییدی باشد بر صحبت های آقای لاهوتی.

اما در جناح اصولگرایان به نظر می رسد به صورت علمی و حساب شده به فعالیت می پردازند. با یک رصد جزئی در فضای مجازی و سطح جامعه به خوبی می توان نتیجه فعالیت ها و ساختارمندی و نظمی که در تیم مدیریتی آنها حاکم است را مشاهده کرد، مبحثی که بشدت جای خالی آن در مدیریت جناح اصلاح طلبان مشاهده می شود.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.