کد خبر: ۱۴۴۸۰
تاریخ انتشار:۲۲:۴۸ - ۱۰ دی ۱۳۹۸
عصر دنا: اینها بدنبال آلوده کردن فضای آرامش مردم اند و ما آرامش از هر نتیجه ای برای ما مهمتر است. اشکال ندارد بگذارید نقد کنند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): نشست هم اندیشی جمعی از فرهنگیان، دانشگاهیان، نخبگان اداری و بخش خصوصی و اقشار مختلف مردم با حجت الاسلام سید محمد موحد نماینده اسبق کهگیلویه بزرگ برگزار شد.
به گزارش کبنا از یاسوج، شامگاه سه شنبه ( 10 دی ماه 98) نشست هم اندیشی جمعی از فرهنگیان، دانشگاهیان، نخبگان اداری و بخش خصوصی و اقشار مختلف مردم با حجت الاسلام سید محمد موحد نماینده اسبق کهگیلویه بزرگ در مسجد حضرت زهرا (س) واقع در امامت 19 یاسوج برگزار شد.
حجت الاسلام سید محمد موحد نماینده اسبق کهگیلویه بزرگ در این نشست، اظهار کرد: آرامش مردم برای بنده از هر نتیجه‌ای مقدم‌تر و برتر است و باید به آن توجه کرد.
سیدمحمد موحد بیان کرد: با چه بیانی و زبانی می‌توان از این حضور و جمعیت و مردم تشکر کرد. اینکه در اینجا بایستم و بگویم ممنون، جریان حل می‌شود! جمعیتی که در محضرشان هستیم که به نظر می‌آید جمع کردن این جمعیت یک هنر است و آن هنر جز عشق و علاقه و آرمان‌هایی که در این مردم نهفته است نیست، مردم اینجا به اعتبار انقلاب آمده‌اند، به اعتبار نظام جمهوری اسلامی آمده‌اند.
مدحد افزود: ای مسئولین، ای عزیزان، این مردم همان مردمی هستند که دشمن تمام هنرش را به خرج خواهد داد تا پای صندوق‌ها نیایند. اما این‌ها آمده‌اند تا یک حرکتی را آغاز کنند و رقم بزنند که دشمن مات و مبهوت از این مردم شوند. مردم لایق ستایش‌اند و مردمی هستند که امام از انها اینگونه یاد کرد که از عهد رسول الله بهتر هستند.
وی در ادامه بیان کرد: با طوائف، قبایل مختلف، جمعیت‌های مختلف، اداری، فرهنگی، دانشگاهی، بازاری و همه، هر گوشه‌ای را نگاه می‌کنی از همه ایلاتی که در استان هستند مملوء است، از ایل دشمن زیاری، ایل بهمئی، ایل بویراحمد، سادات، و تیره‌های مختلف، که همه به پای صندوق‌های رأی آمدند. خانواده‌های معظم شهدا، مجموعه ایثارگران، روحانیت معظم و ارزشمند، اساتید دانشگاه، جوانان برومند، که انرژی جامعه و ما به آنها است، به ما و انقلاب و امام ما انرژی می‌دهند. این جمعیت آمده‌اند به دشمن بگویند کور خوانده‌اید.
موحد تصریح کرد: ما همچنان مقاوم پشت سر رهبرمان و به تبعیت از ولی فقیه، در تمامی صحنه‌های نظام حضور پیدا می‌کنیم، بانوان گران سنگ و همه این  مردمی که به این جمع رونق داده‌اند. من باید با هر زبانی و فریادی اقرار کنم توانایی به تسخیر کشیدن این حضور را ندارم، و باید گفت فتبارک الله احسن الخالقین، و احسنت به این مردمی گفت که اینگونه پای انقلابشان ایستاده‌اند.
موحد تشریح کرد: بنده محمد موحد همان کسی هستم که سال 71 در کسوت نمایندگی به عنوان نوکر شما لباس نوکری را پوشیدم و در تمامی میدان خدمت به شما عزیزان سر از پا نشناختم. همان موحدی هستم که قبل از انقلاب در مبارزه با طاغوت ایفای نقش کردم. همان موحدی که در دوران مسئولیتم در دستگاه قضایی سعی کردم به عنوان خدمتگذاری برای نظام و مردمم باشم.
وی خاطرنشان کرد: امروز هم با همان توان و به دعای شما و همکاری و همیاری شما پا به این عرصه گذاشتم با این دیدگاه که موحد مرزی جز مرز ولایت و انقلاب نمی‌شناسد. در راستای این دیدگاه چپ و راست، میانه و وسط، بویراحمد و غیره همه برای او برادر و سرور هستند. با این دیدگاه ورود کرده بودم و با این دیدگاه ورود کردم.
موحد افزود: فضای مجازی یک فضای خاص است، هر روز یک نکته‌ای مطرح می‌شود. هم به آنهایی که در فضای مجازی فعال هستند و توان دارند عرض می‌کنم و هم همه عزیزان. هر کس با هر قلمی و بیانی و هر شکلی موحد را تخریب و تمسخر کند هیچ چیزی جز دست شما درد نکنه و خیلی ممنون نمی‌شنود. چون اینها به دنبال آلوده کردن فضای آرامش مردم هستند و ما آرامش مردم از هر نتیجه‌ای برایمان مهم‌تر است.
موحد تصریح کرد: اشکالی ندارد، بگذارید نقد کنند. مرحوم شهید بهشتی در یکی از شهرها آمدند جلسه‌ای تشکیل دادند، انقدر به وی حمله کردند، گفت عزیزانم بگذارید بگویند تا تخلیه شوند. هر چقدر  از این نکات گفته شود و ما آرمان انقلاب، آسایش و آرامش مردم و این دیدگاه و اندیشه عکس العمل نشان دهیم ورود به این حوزه بیشتر می‌شود. استکبار مردم بیشتر می‌شود. هیچ کس از تخریب دیگری نتیجه نمی‌گیرد. من به صراحت عرض می‌کنم همه کسانی که نظام تأیید کرده و اجازه داده ورود کنند تاج سر ما هستند، دستشان را می‌بوسیم، انتخابات را گرم می‌کنند، زمینه حضور مردم را فراهم می‌کنند. چرا نگران باشیم؟ قرار است همین مردم انتخاب کنند، اگر کسی از پشتوانه مردم برخوردار باشد نباید از تخریب نگران باشد. مردم ما آنقدر بصیر و فهمیده  هستند و مسائل را رصد می‌کنند.
موحد ابراز کرد: آنچه ما می‌بینیم محبت است، محبت این مردم که روزافزون است، که در سایه آرامش می‌تواند پیش برود و نتیجه بخش شود. همین جمعیت اگر هر کس با هم حرکت کنند چه جمعیتی ایجاد خواهد شد؟ جمعیت را قریب به اتفاق می‌شناسیم و برای ما محرز است، و لذا مهم این است که عزیزان با همین درایت و تدبیر حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی داشته باشند برای اینکه در دهن دشمن بزنیم و رهبری را دلخوش کنیم و آن نتیجه مطلوبی که به دنبالش هستیم تحقق یابد.
وی در انتها گفت: اگر مقرر شد که بار سنگین مسئولیت به عهده بنده شود، قول می‌دهم کما فی السابق در اختیار مردم، بدون توجه به گرایش و رنگ پوست و منصب و جایگاه و مسائل قومی و قبیله‌ای فرزندی از کهگیلویه بزرگ، متعلق به مردم کهگیلویه بزرگ، با همه جایگاهی که داشتند و دارند ایفای نقش کنیم. امیدوارم خدای بزرگ به همه شما توفیق بدهد.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.