کد خبر: ۱۴۴۶۵
تاریخ انتشار:۱۵:۰۲ - ۱۰ دی ۱۳۹۸
عصر دنا: مدیرکل جدید بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد در این آئین گفت: جامعه باید به سمتی پیش رود که آسیب ها به حداقل رسانده شوند و رسالت این اداره کل پیشگیرانه است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): آیین تودیع و معارفه مدیران کل قدیم و جدید اداره کل بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد با حضور کاظم نظم ده مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور و جمعی از مسئولان استانی در یاسوج برگزار شد.

 مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی در این آئین گفت:حق شغل کارکنان بهزیستی کشور به زودی تا حدود ۵۰ درصد افزایش می یابد.

کاظم نظم ده ، اظهار داشت: با تحقق این امر حقوق و مزایای کارمندان این سازمان به طور چشمگیری بهبود خواهد یافت.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: سازمان بهزیستی کشور با ۲۲ هزار نیروی انسانی وظیفه خطیر و سنگینی بر عهده دارد.

نظم ده بیان کرد: بر خلاف وظیفه دشوار این کارکنان، حقوق و مزایای آن ها بسیار پایین است به گونه ای که از لحاظ میزان مزایا جزو ۲ دستگاه اجرایی آخر کشور است.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور ابراز داشت: تاکنون گام های موفقی، در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی و نارسایی ها برداشته شده و طرح های مختلفی اجرا شده است.

نظم ده تاکید کرد: اجرای طرح پیشگیری از تنبلی چشم «آمبلیوپی» از سوی سازمان بهزیستی در سراسر کشور ظرف ۲ دهه اخیر، از تنبلی چشم در ۲ میلیون نفر جلوگیری کرده و جزو طرح های موفق بوده است.

وی با اشاره به آیین تکریم و معارفه امروز، تصریح کرد: تغییر و تحول برای هر اداره و دستگاهی نیاز است تا کارکنان آن با روحیه و انگیزه ای پویاتر برای خدمت به مردم گام بردارند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: سالیان اخیر بحث های پژوهشی و تحقیقاتی مناسبی در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی در این استان انجام شده است.

احد جمالی افزود: می طلبد سازمان بهزیستی کشور و استان به طور میدانی به حوزه آسیب های اجتماعی ورود کنند تا شاهد کاهش آن ها به ویژه آسیب های شاخص باشیم.

وی بیان کرد: نیاز است مدیرکل جدید این اداره کل در کهگیلویه و بویراحمد توجه بیشتری به موفقیت نیروهای ستادی و شهرستانی داشته باشد و با تعامل و همکاری همه جانبه به توسعه و پیشرفت استان کمک کنند.

مدیرکل جدید بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: جامعه باید به سمتی پیش رود که آسیب ها به حداقل رسانده شوند و رسالت این اداره کل پیشگیرانه است.

محسن مرادی عنوان کرد: با رویکرد تحول اداری و سیستم اتوماسیون و دولت الکترونیک بسیاری از خدمات این اداره کل متحول شده است و کار افراد مراجعه کننده تسهیل یافته است.

وی تصریح کرد: امید است مطالبات پرسنل، منابع فیزیکی و فناوری اطلاعات این اداره کل بهبود یابد و خدمات بهتری به مردم استان ارائه شود.

محسن مرادی در این آیین به عنوان مدیرکل جدید اداره کل بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد معرفی و از خدمات آیت افشار مهر مدیرکل سابق تجلیل شد.


ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.