کد خبر: ۱۴۳۷۵
تاریخ انتشار:۲۲:۵۰ - ۰۴ دی ۱۳۹۸
عصر دنا: شرکت مسافربری چرام به دلیل تخلفاتی از جمله عدم صدور صورت وضعیت برای رانندگان به مدت یک ماه پلمپ شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): شرکت مسافربری چرام به دلیل تخلفاتی از جمله عدم صدور صورت وضعیت برای رانندگان به مدت یک ماه پلمپ شد.

با پلمپ این شرکت و عدم معرفی شرکت مسافربری دیگر برای خدمات رسانی، مشکلات زیادی برای مسافران و رانندگان به وجود آمده است.

رضا یکی از رانندگان خودرو عمومی گفت:با توجه به اینکه بنزین خودرو دولتی بر حسب پیمایش و عملکرد کار و صدور صورت وضعیت در هر ماه مشخص می شود،عدم صدور صورت حساب هم برای رانندگان و هم برای مسافران مشکلات زیادی را به وجود می آورد.

محمد یکی دیگر از رانندگان در مصاحبه با این پایگاه خبری گفت:وقتی صورت حسابی برای مسافران صادر نشود،در صورت به وجود آمدن مشکل برای مسافران،چه نهادی باید پاسخ گو باشد./ صبح زاگرس

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.