کد خبر: ۱۴۳۴۷
تاریخ انتشار:۱۶:۰۴ - ۰۴ دی ۱۳۹۸
مدیرکل دفتر امور شهری وشورای استانداری؛
عصر دنا: بنا بر اعلام سازمان شهرداری و دهیاری های کشور محدودیتی برای جذب نیرو در مشاغل آتش نشانی در شهرداری ها وجود ندارد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): مدیرکل دفتر امور شهری وشورای استانداری این استان گفت: با حضور هزارو صد نفر آزمون مشاغل آتش نشانی در یاسوج برگزار شد.
آقای کاظمی با بیان اینکه ۶۵ نفر از این تعداد موفق به گذراندن آزمون اولیه شده اند افزود: ازاین تعداد ۶۱نفر آقا و۴نفر نیز خانم هستند.
حسین کاظمی بیان کرد: پس از گذراندن مراحل این آزمون ۲۵ نفر در مرحله عملی امروز پذیرفته می شوند.
کاظمی با اشاره به اینکه شهرداری های۱۸ گانه استان نیازمندی خود در زمینه نیروی انسانی در حوزه مشاغل آتش نشانی را به دفتر امور شهری ارسال کنند ادامه داد: سازمان شهرداری ودهیاری های کشور هم اعلام کرده در جذب مشاغل آتشانی محدودیتی وجود ندارد.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.