کد خبر: ۱۴۳۱۳
تاریخ انتشار:۱۶:۳۲ - ۰۱ دی ۱۳۹۸
عصر دنا: انتخابات هیات نمایندگی نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه در دهدشت برگزار شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): مسئول هیات اجرایی این انتخابات گفت: انتخابات هیات نمایندگی نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه با حضور مهندسان ساختمانی شهرستان برگزار شد که در این انتخابات ۸ نفر برای اعضای هیات رئیسه شهرستان داوطلب شدند.
سجاد رستگار با بیان اینکه این انتخابات در سه گروه عمران، معماری و تاسیسات برگزار شد افزود: از هر گروه یک نفر به عنوان اعضای هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان شهرستان کهگیلویه انتخاب شد.
وی افزود: در پایان این انتخابات آقایان ابوالقاسم عزیزی از گروه عمران با ۶۰ رای، رحیم دوستی بلوطی نجان از گروه تاسیسات با ۶۰ رای و سعید دهش با ۴۸ رای از گروه معماری به مدت سه سال به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه انتخاب شدند.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.