کد خبر: ۱۴۲۶۷
تاریخ انتشار:۱۳:۵۶ - ۲۹ آذر ۱۳۹۸
عصر دنا: ازمجموعه "پرسش از تئولوژی" نوشته روحانی شهید عبد المحمد تقوی در موسسه انتشارات فراهنر دهدشت رونمایی شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): جلد نخست مجموعه "پرسش از تئولوژی" با عنوان "ایمان" نوشته روحانی و اندیشمند شهید عبدالمحمد تقوی، با حضور خانواده این شهید، مدیر انتشارات فراهنر و جمعی از همرزمان این شهید در دفتر انتشارات فراهنر رونمایی شد.
این کتاب که یادآور خاطرات زیادی از سال‌ها و روز‌های پرشور تاریخ انقلاب اسلامی است، از سوی خانواده این شهید روحانی به دانشجوی شهید هدایت الله طیب تقدیم شد.
مدیر انتشارات فراهنر دهدشت گفت: روحانی و نویسنده شهید عبدالمحمد تقوی یکی از جوانان نابغه دنیای اسلام است که تاکنون ناشناخته مانده و انتشارات فراهنر برای معرفی این شهید، دفتر مطالعات و نشر آثار او را راه‌اندازی کرده است.
سید علی‌اصغر تقوی با بیان اینکه با دعوت از اندیشمندان و صاحب‌نظران در این دفتر مطالعاتی، کار پژوهش و تحقیق در آثار شهید تقوی آغاز شده افزود: اصحاب قلم و اندیشه می‌توانند با مراجعه به سایت انتشارات فراهنر به نشانی اینترنتی www.farahonar.net و عضویت در این دفتر مطالعاتی با ما همکاری کنند.
وی ادامه داد: شهیدعبد‌المحمد تقویِ ۲۱ ساله، مطالعات و تحقیقات وسیعی در زمینه معارف اسلامی داشته که برای پژوهش و انتشار این آثار به زمان زیادی نیاز است.
این شهید ۲۸ دفتر و تعداد زیادی یادداشت‌، نامه‌ و خاطرات پراکنده دارد و همچنین مطالب زیادی راجع به ایشان گفته و یا نوشته شده که انتشارهمه آن‌ها در حال بررسی و انجام است.
مدیر انتشارات فراهنر هدف از انتشار آثار این شهید و تشکیل دفتر مطالعات و نشر آثار این شهید را ایجاد رابطه بین نسل جوان و شهدای نخبه و اهل قلم عنوان کرد و ادامه داد: حاصل مطالعات این دفتر در سال ۹۸ گردآوری پنج جلد از کتاب‌های شهید تقوی بوده که هم اکنون آماده چاپ هستند.ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.