کد خبر: ۱۴۲۲۲
تاریخ انتشار:۱۹:۵۵ - ۲۷ آذر ۱۳۹۸
عصر دنا: 48 درصد مخاطبین استعفای روحانی را فاقد اثر بر اقتصاد کشور دانسته اند. 27 درصد مخاطبان هم کناره گیری رئیس جمهور را باعث اثرگذاری منفی بر اقتصاد تلقی کرده اند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): کانال تلگرامی «اصلاحات پرس» که مخاطبان آن را اصلاح طلبان تشکیل می دهد، در اقدامی قابل توجه درباره عاقبت استعفای روحانی نظرسنجی گذاشته است که 48 درصد مخاطبین این استعفا را فاقد اثر بر اقتصاد کشور دانسته اند. 27 درصد مخاطبان هم کناره گیری رئیس جمهور را باعث اثرگذاری منفی بر اقتصاد تلقی کرده اند.

چرایی جالب توجه بودن این موضوع از آن جهت است که تریبون دارن اصلاح طلب مانند حجاریان، عبدی، ناصری و.. این روزها و باصدای هرچه بلندتر پایان زودهنگام دولت روحانی را پیشنهاد می دهند. هرچند دولت روحانی مرزهای ناکارآمدی را طی شش سال گذشته و خصوصا در دو سال گذشته رد کرده است، اما این پیشنهاد اصلاح طلبان در حکم انداختن پوست خربزه زیر پای رئیس جمهور است تا بدین وسیله بتوانند اسبابی برای احیای پروژه آشوب فراهم کنند و کشور را وارد فاز بی دولتی کنند. البته که انتظار همه مخاطبان در هجده ماه باقیمانده از دولت دوازدهم، تغییر رویکرد دولت با تلاش شبانه روزی برای اصلاح اوضاع اقتصادی و بهبود معیشت مردم است.


ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.