کد خبر: ۱۴۱۰۸
تاریخ انتشار:۱۹:۰۷ - ۰۸ آذر ۱۳۹۸
زراعت کیش خطاب به نهادهای نظارتی و برخی کاندیداها؛
عصر دنا: در حالی که حساسیت های انتخاباتی بالا گرفته است، و استاندار نیز اخیرا برای مدیران خط و نشان عزل از مدیریت کشیده است، سیدیعقوب زراعت کیش یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات آینده گچساران و باشت نسبت به فعالیت های زودتر از موعد برخی کاندیداها واکنش نشان داده است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
در حالی که حساسیت های انتخاباتی بالا گرفته است، و استاندار نیز اخیرا برای مدیران خط و نشان عزل از مدیریت کشیده است، سیدیعقوب زراعت کیش یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات آینده گچساران و باشت نسبت به فعالیت های زودتر از موعد برخی کاندیداها واکنش نشان داده است. زراعت کیش اینگونه نوشته است:


درحالیکه هنوز زمان تبلیغات انتخاباتی فرا نرسیده ،عملا در گچساران جلسات انتخاباتی بعضی کاندیداها در مناطق مختلف شهرستان با تبلیغات شدید برگزار می شود.معلوم نیست کی مسوول برخورد است؟
آیا تبلیغات و جلسات انتخاباتی با هیاهو زودتر از موعد فقط برای افراد خاص مجاز است؟
قانون چه می گوید؟
آیا افراد می توانند از موقعیت خود در تبلیغات انتخابات سوء استفاده کنند؟
نهادهای نظارتی کجایند؟!
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.