کد خبر: ۱۴۰۹۶
تاریخ انتشار:۲۳:۴۲ - ۰۷ آذر ۱۳۹۸
توصیه‌ای به مدیرکل جدید ارشاد کهگیلویه و بویراحمد؛
عصر دنا: یقینا در ارشاد اسلامی استان چنان کار نکرده و راه نرفته وجود دارد که مدیر کنونی فرصت پرداختن به کارهای دیگر را نخواهد داشت.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
عاقبت پس از گذشت چندین ماه از بلاتکلیفی مدیریت ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد مدیر جدید این اداره مهم فرهنگی در استان انتخاب شد و پیرسبزی که خود از بدنه جامعه هنری محسوب می شود سکان مدیریتی فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده گرفت.

مجموعه‌ای که بنا به گفته بسیاری از صاحب‌نظران با تفکرات مختلف سیاسی در دوره دولت تدبیر و امید آن چنان که انتظار می رفت انتظار هنرمندان و جامعه فرهنگ و هنر استان را برآورده نکرد و اقدام اثرگذاری که در حوزه فرهنگ از این دستگاه سر زده باشد به چشم نیامد.

هر چند که شعارهای دولت مبنی بر پرداختن هر چه بیشتر به حوزه فرهنگ و هنر در عمل اجرا نشد و وضعیت اعتبارات نه تنها بهتر از قبل نشد بلکه بسیار نگران کننده‌تر از قبل بود اما انتظار می‌رفت دولت و مسوولان کشوری و استانی که همیشه دم از فرهنگ و هنر و توجه به هنرمندان می‌زدند در این دولت با شعارهای ریز و درشت اقدامات بهتری نسبت به گذشته داشته باشند.

روی سخن با پیرسبزی مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است که از هم اکنون به جای پرداختن به موضوعات فرعی همچون سیاست و انتخابات و حضور در نشست‌ها و محافل انتخاباتی و تبلیغاتی هر چه سریع‌تر اوضاع در هم ریخته ارشاد استان را سر و سامان بخشد و تا زمان باقی مانده اندک از عمر دولت باقیات صالحاتی در حوزه فرهنگ و هنر از خود بر جای گذارد.

بی شک سیاسیون برای رسیدن به اهداف سیاسی و انتخاباتی خود چشم طمع به هر دستگاه و اداره‌ای دوخته‌اند اما مدیرکل جدید قبل از هر چیز به عنوان یک هنرمند بهتر می داند که در صورت هرگونه بی‌توجهی به عرصه فرهنگ و پرداختن به حواشی چنین اقداماتی از دید تیزبین هنرمندان دور نمی‌ماند.

یقینا در ارشاد اسلامی استان چنان کار نکرده و راه نرفته وجود دارد که در صورت ادامه همان روند، مدیر فعلی وجهه هنری خود را خیلی زود و در مدت اندک باقی مانده از عمر نزد همکاران و دوستان سابق و زیر مجموعه کنونی از دست خواهد داد
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.