کد خبر: ۱۴۰۴۷
تاریخ انتشار:۱۹:۱۷ - ۰۳ آذر ۱۳۹۸
عصر دنا: معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از استخدام 174 نیرو در مراکز درمانی و بهداشتی تحت نظارت این دانشگاه در آینده نزدیک خبرداد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): جلال پوران فرد گفت: دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برای تامین نیروی انسانی موردنیاز خود بزودی اقدام به جذب 174 نیروی انسانی در بیمارستان شهید جلیل یاسوج، فوریتهای پزشکی و حوزه پرستاری تمامی بیمارستان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد کرد.

وی با تشریح آمار تفکیکی این استخدام‌ها، اظهارداشت:  از تعداد نیروی موردنیاز، 79 نفر برای بیمارستان شهید جلیل یاسوج، 25 نفر برای فوریت های پزشکی ، 54 نفر نیز برای حوزه پرستاری و 16 نفر  هم برای بیمارستان باشت باید از طریق آزمون جذب مراکز درمانی و بهداشتی این استان شوند.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج باتاکید براینکه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج هیچ دخل و تصرفی در برگزاری آزمون استخدامی نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: متاسفانه به دلیل قطعی اینترنت، امکان بارگذاری مراحل چگونگی ثبت نام متقاضیان این آزمون برای ما فراهم نشده است.

پوران فرد گفت: اگر مشکل کنونی اینترنت حل شود، دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در کمترین زمان ممکن، مراحل چگونگی برگزاری آزمون و ثبت نام از متقاضیان در آزمون را در سایت دانشگاه منتشر می‌کند و متقاضیان هم می توانند اقدام به ثبت نام کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شرط " بومی بودن " در این آزمون لحاظ می شود؟ هم تاکید کرد که شرط " بومی بودن " در این آزمون بطور کامل حذف و تمامی متقاضیان می توانند از هرجایی از کشور در این آزمون شرکت کنند.

این مسئول دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، زمان برگزاری آزمون استخدامی این دانشگاه را پانزدهم آذرماه جاری عنوان و البته تاکیدکرد برگزاری این آزمون در این تاریخ به وصل شدن خطوط اینترنت بستگی دارد.

پوران فرد گفت:‌ اگر مشکل اینترنت حل نشود زمان برگزاری آزمون تغییر و به 2 هفته بعد از پانزدهم آذرماه موکول می شود.

خانم ها دارای سهمیه مشترک با آقایان هستند

پوران فرد گفت: بجز بخش نگهبانی که قراراست 33 نفر آقا جذب شود در سایر حوزه ها خانم ها می توانند نیز ثبت نام کنند و سهمیه پذیرش آنان با آقایان یکی است.

وی در پاسخ به این سئوال که آخرین وضعیت نیروهای مازاد بیمارستان شهید جلیل یاسوج  به کجا انجامید؟ هم ادامه داد: کسانی که شرکتی بوده اند مطالبات آنان بطور کامل به پیمانکار پرداخت شده و آنهایی که هم شرکتی نبوده اند در صورت گرفتن " رای " از اداره کار می توانند حقوق خود را از دانشگاه دریافت کنند.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، تعداد نیروهای مازاد بیمارستان شهید جلیل که می بایست از اداره کار " رای " گرفته تا بتوانند حقوق خود از این دانشگاه دریافت کنند را هم 170 نیروی مازاد خواند و خاطرنشان کرد: متاسفانه این تعداد افراد بدون هیچ ضابطه ای در بیمارستان شهید جلیل یاسوج مشغول بکار شده بودند که با حُکم قضایی و شورای تامین اخراج شدند.

پوران فرد گفت: البته کسانی که از بیمارستان شهید جلیل یاسوج به دلیل مازاد بودن نیرو اخراج شدند هم می توانند در آزمون استخدامی داشنگاه علوم پزشکی شرکت کنند.

اطلاعی از حُکم قضایی متخلفان ندارم

وی در پاسخ به این سوال که حُکم قضایی برای متخلفین بکارگیری نیروهای مازاد در مراکز بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بویژه بیمارستان شهید جلیل به کجا انجامید؟ هم یادآورشد: اطلاع دقیقی از صدور حکم قضایی برای متخلفان بکارگیری نیروهای مازاد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ندارم و باید از نهادهای مرتبط این سئوال پرسیده شود.

وی گفت: شایعات مختلفی در این ارتباط گفته و شنیده می شود و البته در این ارتباط، دستگاه قضایی می بایست اظهارنظر بکند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.