کد خبر: ۱۳۹۴۰
تاریخ انتشار:۱۰:۰۶ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۸
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:
عصر دنا: فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح شهید "بهنام محمدی" در راستای پیوند عمیق بین خانه، مدرسه و مسجد اجرایی می شود.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): حمید خرمدل در افتتاحیه اردوی چهار روزه طرح شهید "بهنام محمدی" در سی سخت افزود: اجرای این طرح در اردیبهشت ماه سال گذشته آغاز و ۵۳ مدرسه نیز به عنوان مدرسه هدف در این طرح انتخاب شدند.

وی بیان داشت: در راستای این طرح، در طی سال تحصیلی و تعطیلی تابستان، برنامه های مختلف فرهنگی و علمی اجرایی می شود.

خرم دل تصریح کرد: دشمن همواره به دنبال ضربه زدن به انقلاب و نظام است و اکنون سرمایه های کشور یعنی دانش آموزان و جوانان را هدف قرار داده است و دانش آموزان با الگوگیری از بزرگ مردانی همچون شهید "بهنام محمدی" می‌توانند نسبت به نقشه های دشمنان آگاهی داشته و در برابر نفوذ فکری دشمن بایستند.

وی تصریح کرد: در راستای شناخت و آگاهی دانش آموزان با جنگ فرهنگی دشمن در روزهای گذشته ۷۰۰ دانش‌آموز دختر در سه مرحله در اردوهای سازمان بسیج دانش آموزی شرکت کردند.

خرم دل اظهار داشت: این اردوها برای ۱۵۰۰ دانش آموز با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و آموزشی برگزار می شود.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.