کد خبر: ۱۳۸۸۲
تاریخ انتشار:۱۶:۳۳ - ۲۴ مهر ۱۳۹۶
فرماندار کهگیلویه:
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

فرماندار کهگیلویه درحاشیه نشست شورای فرهنگ عمومی این شهرستان  به سخنان رییس جمهوری آمریکا واکنش نشان داد.

علی پوزش اظهارات ترامپ را سخیف  و مردود دانست و گفت: سپاه مردمی ترین نهاد نظامی است که برای حمایت ودفاع از کشور شکل گرفته است.

علی پوزش  افزود: همه نهاد های امنیتی ما مردمی و برای دفاع از کشور هستند که سپاه سرآمد همه آن ها است.

پوزش با بیان اینکه آمریکا خود بر هم زننده امنیت و آرامش منطقه است گفت: تنها کشوری که هیچ وقت به کشور های منطقه حمله نکرده است و همواره به دنبال آرامش منطقه بوده ایران اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه روی قبر نیرو های نظامی کشته شده آمریکا در خلیج فارس نام خلیج همیشه فارس نوشته است تصریح کرد: اینکه تاریخ را ندانند و جغرافیا را بلد نباشند بسیار جالب است و البته مردم ومسیولان ما به خوبی جواب آنان را دادند.

پوزش با بیان اینکه برجام نتایج خوبی داشت گفت: یکی از نتایج برجام این بود که به دنیا ثابت کرد که ایران به تعهدات خود پایبند است.

وی گفت: در مقابل حرف های غیرمنطقی ترامپ حتی کشور های اروپایی موضع گرفتند و تنها کشورهای حقیری چون عربستان،اسراییل ،امارات وبحرین حرف های او را حمایت کردند.

فرماندار کهگیلویه با اشاره به اینکه ما هیچ وقت به آمریکا اعتماد نداشتیم و نداریم اظهار کرد: مذاکره کردیم و از حقوق خود دفاع نمودیم تا تمام دنیا این را بداند که آمریکا کشوری غیر قابل اعتماد است.

وی ادامه داد: آمریکا از منافع ایران ناراحت است و دوست ندارد کشور ما از منافع خود استفاده کند.

پوزش در پایان گفت: همه نهاد های کشور و نیرو های امنیتی اتحاد ۱۰۰ درصدی دارند و مردم به تمام معنا در کنار هم قرار دارند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.