کد خبر: ۱۳۵۱۵
تاریخ انتشار:۱۰:۱۷ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۶
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): 14 نفر از کاندیداهای انتخابات شورای شهر پاتاوه طی نامه ای که به همراه امضای 300 نفر از اهالی این شهر رسیده است مراتب اعتراض خود به روند برگزاری انتخابات به فرمانداری دنا ارسال کردند.

در نامه ارسالی این تعداد از کاندیداهای انتخاباتی ترکیب نامناسب اعضای هیئت اجرایی انتخابات که گفته شده به جانبداری از کاندیدای خاص چینش شده بود و ورود افراد غیر بومی به این شهر در روز انتخابات از مهم ترین اعتراضات این کاندیداهای انتخاباتی است که در متن نامه ارسالی آنها به فرمانداری دنا نیز مطرح شده است و حتی قبل از شروع انتخابات طی نامه ای خواستار رسیدگی جدی به این مسئله شده اند.

به گفته این کاندیداهای معترض، قبل از آغاز انتخابات و باتوجه به اطلاع از این که قرار است عده ای به شهر منتقل  تا رای خود را به صندوقهای اخذ رای بیاندازند مکاتباتی با مسئولان ذی ربط صورت گرفته بود که در این مورد اقدام خاصی صورت نگرفت و افراد زیادی از روستاها به شهر منتقل و از آنجا رای خود را به صندوق انداختند.

کاندیداهای معترض برای اثبات ادعای خود مبنی بر ورود افراد غیره بومی به شهر خواستار تطبیق کدهای ملی درج شده در تعرفه های اخذ رای با محل سکونت افرادی شدند که رای خود را به صندوقهای  شهر پاتاوه انداخته بودند.

این افراد که مدعی داشتن مستنداتی نظیر فیلم و عکس و گواهی اعضای صندوقهای اخذ رای مبنی بر حمایت از کاندیدای خاص هستند نامه اعتراضی خود را به همراه امضای 300 نفر از اهالی و معتمدین شهرپاتاوه صبح امروز و در موعد قانونی تحویل فرمانداری شهرستان دنا دادند.

 

 

منبع:سفیردنا

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.