کد خبر: ۱۲۸۴۹
تاریخ انتشار:۲۳:۴۷ - ۲۴ فروردين ۱۳۹۶
آیت الله ملک حسینی/
عصر دنا: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان گزارش دادن رسیده است نه زمان شعار دادن پس برای اینکه مردم را درک کنیم و از وضعیت آنان آگاه باشیم و در راستای شعار سال قدم برداریم باید به شعار سال جامعه عمل بپوشانیم و در عمل آن را به مردم نشان دهیم.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: اقتصاد مقاومتی، اقتصادی بزرگ برای شفای اقتصاد بیمار کشوراست.

وی ادامه داد: این اقتصاد،اقتصادی برون گراست که نقش دولت در اجرای آن باید بیشتر و کامل باشد.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی، اقتصاد ریاضتی یا ریاضت اقتصادی نیست بلکه اقتصادی برگرفته از درون جامعه و مردم برای توسعه داخلی است.

وی ادامه داد:ما مکلفیم که بگوییم که این کار را در راستای اقتصاد مقاومتی انجام داده ایم و باید همه چیز برای مردم باشد.

ملک حسینی بیان کرد:اینک وقت آن است که پاسخ بدهیم که چه کرده ایم و چگونه اثرات اقتصاد مقاومتی را برای مردم اجرایی کرده ایم.

وی ادامه داد:دیگر وقت آن گذشته که بگوییم فلان خواهیم کرد و فلان خواهیم بود.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: امروز احداث دهکده پارک علم و فناوری برای به وجود آوردن دانشمندان آینده برای به ثمر رساندن اقتصاد مقاومتی است.

ملک حسینی بیان کرد: سوال های این است که آیا امروز در جهت عدالت محوری از همه چیز در تودیع و معارفه ها، معارض ها و کارها عدالت را رعایت کرده ایم.

وی ادامه داد: امروز باید بگوییم چکار کرده ایم و عدالت محورانه با این همه تغییر مولفه های اقتصاد مقاومتی را به جلو برده ایم.

نماینده ولی فقیه گفت: لعنت خدا برکسی که به خواهد آبروی کسی را ببرد، خدا لعنت کند این جبهه های سیاسی را که برادر را جلوی همدیگر قرار داده، امروز مملکت مال ماست و باید برای توسعه آن در راستای مولفه های اقتصاد مقاومتی قدم های راستین برداشت.

ملک حسینی بیان کرد:سئوال این است که آیا توانسته ایم و چکار کرده ایم  و آیا مردم راضی بوده اند.؟
 
وی ادامه داد: فلان سرمایه گذار می گوید برای سرمایه گذاری به من می گویند مگر بویراحمد و کهکیلویه مرده است که تو (یک غریبه) بخواهی در این استان سرمایه گذاری کنید.
 
ملک حسینی بیان کرد: اگر قرار است تولید ملی بر تولید خارجی ترجیح پیدا کند در جهت اقتصاد مقاومتی باید صورت گیرد.
 
وی ادامه داد: برخی از محصولات همین شهر یاسوج در دنیا موفق است اما سووال این است آیا برای شناحته شدن این محصولات کاری کرده ایم.؟
 
نماینده ولی فقیه در استان ابراز داشت:سووال دیگر این است این است که آیا سفر مسولان ما به یکی از شهرهای روسیه چه دستاوردی برای ما داشته است؟ آیا در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی بوده است؟.
 
ملک حسینی بیان کرد: نگرش امروز اقتصاد مقاومتی نجات کشور از وضعیت بغرنج کنونی است و خدمتی به کشور امیرالمومین و آبروی اسلام در تاریخ است.
 
وی ادامه داد: انقلاب امروز با زبان من و شما سخن خواهد گفت،اگر هدفمندانه حرکت کردیم می توانیم به تاریخ پاسخ دهیم.
 
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری افزود: رهبری در سخنان عید نوروز فرمودند دیگر زمان گزارش دادن رسیده است نه زمان شعار دادن پس برای اینکه مردم را درک کنیم و از وضعیت آنان آگاه باشیم و در راستای شعار سال قدم برداریم باید به شعار سال جامعه عمل بپوشانیم و در عمل آن را به مردم نشان دهیم.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.