کد خبر: ۱۲۵۲۴
تاریخ انتشار:۱۷:۲۴ - ۰۳ فروردين ۱۳۹۶
نماینده کهگیلویه بزرگ تأکید کرد
عصر دنا: وی به وضعیت گازرسانی به چاروسا هم اشاره کرد و یادآور شد: این پروژه در سه فاز که یک فاز در قلعه دختر، قلعه رئیسی و دیشموک خواهد بود شروع شده که امیدواریم سرعت کار بیشتر شود و با اعتباری که به آن اختصاص داده شد در سال آینده شاهد افتتاح این پروژه مهم خواهیم بود.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): عدل هاشمی‌پور صبح امروز در دیدار با امام جمعه قلعه‌رئیسی با اشاره به مشکلات این منطقه به وضعیت جاده قلعه رئیسی به دهدشت اشاره کرد و اظهار داشت: اعتبار این طرح جهت ملی شدن به ماده 215 واگذار شد که در آینده بسیار نزدیک شاهد شروع بکار این طرح خواهیم بود.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به محور دم عباس به یاسوج گفت: این محور یکی از محورهایی است که می‌تواند به تسهیل در عبور و مرور مردم کمک کند این پروژه به مناقصه رفته و به زودی شاهد شروع به کار آن خواهیم بود.

وی به وضعیت گازرسانی به چاروسا هم اشاره کرد و یادآور شد: این پروژه در سه فاز که یک فاز در قلعه دختر، قلعه رئیسی و دیشموک خواهد بود شروع شده که امیدواریم سرعت کار بیشتر شود و با اعتباری که به آن اختصاص داده شد در سال آینده شاهد افتتاح این پروژه مهم خواهیم بود.

هاشمی در خصوص وضعیت ورزشگاه قلعه‌رئیسی گفت: بسیار برای وضعیت این ورزشگاه نگران بودم که خوشبختانه کار برق آن انجام و وضعیت آب آن هم در حال تکمیل شدن است، چمن طبیعی آن هم در هفته‌های آینده خریداری می‌شود که بسیاری از مبلغ آن به صورت شخصی پرداخت و نصب چمن آغاز خواهد شد، ضمن اینکه کار روکش آسفالت محور قلعه رئیسی به دهدشت در آینده انجام می‌شود.

در ادامه حجت الاسلام اسماعیل صلواتی با بیان اینکه امیدواریم در سال 1396 شاهد کاهش مشکلات منطقه چاروسا باشیم افزود: گازرسانی به چاروسا، تکمیل محور قلعه رئیسی و احداث ورزشگاه از اولویت های چاروسا است که امیدواریم در سال جاری سال شاهد تکمیل آنها باشیم.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.