تاریخ انتشار:۱۴:۴۹ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
عصر دنا: کارگروه هم افزایی و هم اندیشی معاونین آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان در اداره آموزش پرورش چاروسا برگزار شد
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش پایگاه خبری عصر دنا، علی الهامی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه چاروسا ضمن خیرمقدم گویی به مدعوین و تبریک دهه کرامت گفت: برگزاری این نشست‌ها را در تبادل تجربه معاونین آموزشی و بهره گیری از معلومات یکدیگر باهدف پیشبرد اهداف آموزشی مدارس استان سازنده و مفید عنوان کرد.
عباس مفیدی رئیس اداره آموزش متوسطه اداره کل استان نیز گفت: برگزاری امتحانات نهایی و تاثیر بر سوابق تحصیلی و کنکور سراسری، هدایت تحصیلی و توزیع متوازن رشته‌ها، برنامه ها‌ی آموزش متوسطه مطالب را ارائه کرد.
خانم غلامی کارشناس مدارس شبانه روزی استان در خصوص طرح‌های خوداتکایی و کیفیت بخشی مدارس شبانه روزی گزارشی را ارائه کرد.
در ادامه این جلسه، معاونین شهرستان‌ها و مناطق به ارائه گزارش عملکرد حوزه‌ی آموزشی خود پرداختند.
محمد حسین جلال فر معاون آموزشی چاروسا در حاشیه این گردهمایی اظهار کرد: که این گردهمایی با حضور رئیس اداره آموزش متوسطه اداره کل، کارشناسان آموزش اداره کل و معاونین آموزش متوسطه شهرستان‌ها ومناطق استان برگزار شد، قریب به ۲۰ نفر در طی یک روز پیرامون مسائل کیفیت بخشی و برنامه‌های آموزش متوسطه به بحث و گفتگو پرداختند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.