کد خبر: ۲۰۱۸۲
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
تاریخ انتشار:۱۴:۴۹ - ۰۵ خرداد ۱۴۰۲
عصر دنا: حسینی در ادامه به مشکلی دیگر در استان که آن را شورش اداری نامید اشاهره کرد و گفت: یک عده می‌گویند چون فلان آدم را عوض کردی استعفا می‌دهیم که معنای آن شورش اداری است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

فارس: آیت الله سید نصیر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر یاسوج با اشاره به ولادت حضرت رضا و ایام دهه کرامت گفت: پیامبر می فرماید هر کسی که مرقد حضرت رضا را زیارت کند خداوند بهشت را برای او در نظر می‌گیرد و امام رضا می فرماید هرکس برای زیارت من بار سفر بندد و مرا زیارت کند به مثابه این است که پیامبر را زیارت کرده است.

در ادامه خطبه های نماز جمعه این هفته شهر یاسوج به دو موضوع مهم اشاره کرد و خطاب به مسئولان استانی گفت: فردی را به عنوان مدیرکل انتخاب می‌کنند و سپس در کمترین زمان ممکن او را برمی‌دارند.

وی گفت: اگر ملاک گذاشتن مدیرکل و رئیس سازمان انسان های توانمند و متعهد و متخصص هستند از اول چنین افرادی را انتخاب کنید تا نیازی نباشد آنها در کمترین زمان ممکن برکنار شوند مگر پست‌ها جای آزمایش و خطاست؟

امام جمعه یاسوج گفت: اگر کسی برنامه خوبی دارد و متخصص و متعهد است از او حمایت کنید دنبال حرف این و آن نباشید که این گونه حرکت ها مشکل به وجود می آورد.

وی با بیان اینکه با عوض کردن‌های پی در پی کار پیش نمی‌رود گفت: این یک خسارت بزرگ برای انقلاب و مردم است از همان اول باید انتخاب خودتان را بکنید.

حسینی در ادامه به مشکلی دیگر در استان که آن را شورش اداری نامید اشاهره کرد و گفت:  یک عده می‌گویند چون فلان آدم را عوض کردی استعفا می‌دهیم که معنای آن شورش اداری است.

امام جمعه یاسوج افزود: شورش اداری کار خطرناکی است این کارها یعنی چه؟ شما حق ندارید که چنین کاری انجام دهید. با این کارها باید برخورد جدی شود.

 

ارسال به دوستان
گزارش خطا
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۲
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۵
با قطع زنجیره امید سید ناصر و منهدم شدن نیروش در قراردادهای دانشگاه برای جذب نیرو و...

حال باید بابویی و ملک زاده بخاطر شورش توبیخ شوند
زاهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۵
حضرت آیت‌الله حسینی ، چرا به موضوع انتصابات طایفه ای و فامیلی و رانت و فساد در اداره کل آموزش و پرورش استان و شهرستان بویراحمد که بر خلاف قوانین انتصابات ، افراد بی تجربه با کمتر یکسال سابقه صورت گرفته و در بویراحمد آموزش و پرورش مهندسی انتخابات به نفع یک نماینده خاص 60 نفر از یک منطقه جغرافیایی محدود در اداره کل که اکثرا مخالف دولت و اصلاح طلب هستند صرفا به جهت سفارش نماینده و نسبت فامیلی با مدیر کل و معاون پشتیبانی منصوب شده ورود نمی کنید ،
Zahra
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۵
همه نقشه ها زیر سر ملک زاده، بابویی و حسین پور هست.. کار باشت تمامه.. اگه خطایی کنید گران پاتون تمام میشه
علی داد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۵
باشت و باوی باید توبیخ شوند.. اگه استاندار ضعیف استان دست از حمایت شورشیان برداره..
پاسخ ها
باوی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۲
آقا یا خانم علی داد دهنتو گل بگیر . شعور داشته باش در مورد ایل باوی درست صحبت کن. گذشته نشون داده که بهترین مدیران استانی از باشت بوده. دکتر غلام نژاد و دکتر مرادیان از نمونه های بارز مدیر لایق و توانمند بودند. ولی افراد منفعت طلب امثال شماها و سی ناصر بی تدبیر چوب لای چرخشون انداخت.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۵
شورش اداری نتیجه عملکرد ضعیف حراست دانشگاهه
ناشناس
|
Germany
|
۰۱:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۶
همه ی این بی تدبیری ها به سیاست عدم استقلال استاندار و دخالت تام و تمام نمایندگان در امور اجرایی برمی گردد.حاج آقا آن وقت که جوانان حزب اللهی و پاکدست و انقلابی را با تبانی استاندار و دو نماینده ی به شدت ضعیف بویراحمد و گچساران از مسولیت ها کنار زدند،باید فریاد می زدید.البته فرمودید که نمایندگان در امور اجرایی دخالت نکنند ولی این مربع؛یعنی سه نماینده و استاندار در به کار گماری منسوبانشان همه ی خط قرمزها را رد کرده اند که این جا هم باید از شورای نگهبان خواسته شود که در صلاحیت نمایندگان تجدیدنظر شود و هم از شخص رئیس جمهور خواسته شود که با عزل چنین استانداری که باوادادگی و ضعف تام و تمام در مقابل نمایندگان،شکاف های غیرقابل ترمیمی حداقل در کوتاه مدت با عملکردش به بار آورده است،آرامش را به مرکز استان برگردانید.
چرا این همه مردم ضعف و قومگرایی نمایندگان و استاندار و مدیران را داد می زنتد و حاج آقا از دفتر رهبری نمی خواهند که آبی بر این آتش بپاشد؟
هشدار داده بودیم که دخالت بی حد و حصر نمایندگان در امور اجرا و اطاعت بی چون و چرای استاندار لطمات و صدمات جبران ناپذیری برای استان به بار خواهد آورد و گفته بودیم که رتبه های اخری استان در تمام شاخص ها و از جمله در طرح مسکن ملی که سیاست اول دولت است،ناتوانی و ضعف استاندار و مدیران سفارشی مشهود است و خیرخواهانه بیان شده بود که در آموزش و پرورش انتصابات صددرصد طایفه ای انجام می گیرد آما امان از گوش شنوا.
شاید،شاید یه انسان دلسوزی پیدا شد این آسیب ها را به گوش رئیس جمهور رساند و مردم محروم و صادق را که بازیچه ی دست سیاستمداران نالایق و بی توجه به مشکلات مردم اند،از این آشفتگی و هرج و مرج بی سابقه نجات دهند.
مهدی
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۱۴:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۶
درود بر نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شایسته بادرایت و دین دار ، اینگونه رفتارها شایسته نیست و به حق نماینده محترم ولی فقیه حضرت آیت الله حسینی تذکر دادند و قطع یقین باید کسانی که کارشکنی میکنند و شورش ایجاد میکنند باهاشون برخورد بشه ، دکتر جاودان سیرت رزمنده ای بی باک ، جانبازی متعهد و وفادار به انقلاب و مرد عمل در عرصه کاری و خدمتگذاری محبوب در بهبودی سلامت استان ، کسی که با تمام وجود به مردم و حوزا سلامت استان خدمت کرد و میکند و ملقب به فرمانده حوزه سلامت مبباشد . این فرمانده بی باک ، باسواد ، مدیر و مدبر لایق پست های بالاتری است . درود خدا بر نماینده محترم و دوست داشتنی ولی فقیه حضرت آیت الله حسینی که به حق از دکتر جاودان سیرت در عرثه خدمتگذاری دفاع کردند .
استاندار باید دست از جانبداری واز منطقه گچساران بردارد
باید طرفدار خدمتگذار باشد . استاندار رفتنی است وباید در این آخر عمر حکومت خود مردم داری و حمایت از خدمتگذاران را پیشه راه خود کند تا نام نیک او در تاریخ بویراحمد ثبت گردد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۶
سی ناصر باید نهایتش نماینده کلاس پنجم شعبه الف میشد که متاسفانه شده نماینده ۲ تا شهرستان.
بلوط
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۶
تمامی این مشکلات ریشه در جنگ قبیله و قبیله گرایی داره و در تشریک مساعی نمایندگان و استاندار خیلی محترم ایجا میشود ، براشون کار ، اداره ، مشکلات مردم پشیزی ارزس ندارد و ففط به منافع خود و باند و دسته و قبیله خودشون میاندیشند و پایبندند!! جناب استاندار !! چرا از شورشیان حمایت میکنی و پشتیبان شورش هستی ؟؟!!!
الهی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۸
تنها کار انقلابی دکتر جاودان سیرت برداشتن آقای جمالفرد از بازرسی بود برای اقدامات بعدی سیاسیون مانع شدند و گر نه اقدامات مبارکی صورت می گرفت .
پاسخ ها
علی بینا
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
اینگار جمال فر سوز بدی بهت رسونده
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.