تاریخ انتشار:۰۸:۴۱ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲
عصر دنا: فرهنگیان معترض به نتایج رتبه بندی، از امروز فرصت دارند درخواست خود را با مراجعه به سامانه my.medu.ir ثبت کنند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصر دنا، معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان از تشکیل کارگروه رسیدگی به اعتراضات موارد خاص اجرای طرح رتبه بندی خبر داد و گفت: همکارانی که در فرصت‌های اعلام شده قبلی به دلایلی از جمله دسترسی نداشتن به شبکه اینترنت در مناطق عشایری، فوت بستگان درجه یک، بیماری خود یا بستگان درجه اول، مسافرت‌های از پیش برنامه ریزی شده خارج از کشور، معاذیر قانونی انتظامی یا قضایی و بروز اشتباهات موثر و دلایل قابل قبول در چهارچوب قانون آیین نامه اجرایی رتبه بندی نتوانستند اعتراض خود را ثبت کنند، در روز‌های ۲۶ تا ۲۹ اردیبهشت می‌توانند درخواست بررسی مجدد را در سامانه my.medu.ir ثبت کنند. 
وی ادامه داد: از ۳۰ اردیبهشت تا ۳ خرداد، رسیدگی به درخواست‌ها و اعلام نظر توسط کارگروه رسیدگی به اعتراضات موارد خاص اجرای طرح رتبه بندی معلمان انجام می‌شود.
ایمان سبحان نژاد با بیان اینکه مدت زمان اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید نیست گفت: پس از تأیید کارگروه، همکاران می‌توانند حداکثر تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۷ خرداد مدارک خود را در قسمت ویرایش اعتراض برای درخواست‌های تأیید شده در سامانه ثبت کنند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.