کد خبر: ۱۹۵۰۴
تاریخ انتشار:۲۰:۳۲ - ۰۹ بهمن ۱۴۰۱
عصر دنا: در استان کهگیلویه و بویر احمد به دلایلی از جمله اختلاف سلیقه نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و البته برخی سهم‌خواهی‌های غیر طبیعی و غیر عادی تغییر و تحولات مدیریتی بسیار با کندی صورت گرفت.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

فارس نوشت: با روی کار آمدن دولت سیزدهم به صورت طبیعی و طبق روال همه دولت‌ها در 40 سال اخیر استارت تغییرات مدیریتی در سطح کشور و استان ها زده شد و البته انتظار می رفت که هر چه زودتر نیروهای وفادار به جریان انقلاب و دولت مردمی آیت الله رئیسی برای خدمت بیشتر به مردم در روزگار سخت تحریم های اقتصادی و عناد سرسختانه دشمنان بر سر کار بیایند.

اما در استان کهگیلویه و بویر احمد به دلایلی از جمله اختلاف سلیقه نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و البته برخی سهم‌خواهی‌های غیر طبیعی و غیر عادی تغییر و تحولات مدیریتی بسیار با کندی صورت گرفت که باعث شد قاطبه نیروهای جریان انقلاب نسبت به روند کند تغییرات و اصلاح مدیریتی اعتراض داشته باشند.

هرچند که تاکنون نیز بسیاری از دستگاه های حساس مانند سازمان برنامه و بودجه در استان کهگیلویه و بویراحمد توسط نیروهای دولت قبل اداره می شوند اما در این بین شاید بزرگترین مشکل جریان انقلابی و گفتمان دولت مردمی آیت الله رئیسی در استان به نوعی بی‌رغبتی میان جریان انقلابی برمی‌گشت که ریشه آن را باید در انتخابات‌های گذشته مجلس شورای اسلامی جست‌وجو کرد و موجب شد تا روند تغییرات به کندی صورت گیرد.

البته در جاهایی نیز تغییر و اصلاح به درستی و با هماهنگی دولت مردمی آیت الله رئیسی صورت نگرفت اما در یکی از آخرین اقدامات و تحولات مدیریتی، مرادعلی پیوند از نیروهای شناخته شده و شناسنامه‌دار جریان اصولگرا و انقلابی به عنوان یکی از معاونین استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزیده شد که به خودی خود می تواند نوعی بالانس مدیریتی از جنس گفتمانی در استان باشد.

همچنین پس از این انتصاب باید شاهد تحولات بهتر و بیشتری در سطح مدیریت های استان برای هماهنگی بیشتر با برنامه های دولت مردمی باشیم اما در عین حال می بایست انتصاب این معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد و چنین انتخابی را به فال نیک گرفت و پس از این جریان ارزشی و انقلابی بیش از پیش پای کار قوه مجریه برای کمک به پیشبرد اهداف دولت مردمی در استان کهگیلویه و بویراحمد باشند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.