کد خبر: ۱۸۷۲۰
تاریخ انتشار:۰۹:۳۶ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۱
عصر دنا: رئیس تعزیرات حکومتی کهگیلویه گفت: به منظور کنترل و پایش مستمر بازار، پنج واحد صنفی متخلف علاوه بر تعطیلی محل کسب و پلمب، به پرداخت جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصر دنا،سید علمدار بازرگان، رئیس تعزیرات حکومتی کهگیلویه اظهار کرد: در پی تداوم افزایش اقدامات نظارتی، مقابله و برخورد با متخلفان در قالب سرکشی و بازرسی تیم‌های مشترک کارشناسی و به منظور کنترل و پایش مستمر بازار، پنج واحد صنفی به دلیل گران‌فروشی و عدم درج قیمت، علاوه بر تعطیلی محل کسب و پلمب، به پرداخت جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.

وی افزود: پلمب پنج واحد صنفی متخلف شامل سه واحد صنفی خواربارفروشی و سوپرمارکت و دو واحد صنف میوه فروش بودند که توسط واحد اجرای احکام تعزیرات حکومتی شهرستان پلمب شدند.

رئیس تعزیرات حکومتی کهگیلویه بیان کرد: بعد از مصوبات جدید سران قوا و افزایش اختیارات سازمان تعزیرات حکومتی تاکنون 13 واحد صنفی پلمب شده و در هفته‌های پیش رو واحدهای صنفی دیگری اعم از خدمات موبایل فروشی‌ها، آرایشگاه زنانه، مکانیکی، فروشگاه مواد غذایی، اغذیه فروشی و....با توجه به آرا صادره و قطعیت آرا پلمب می‌شوند.

بازرگان خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده گران‌فروشی، کم‌فروشی، احتکار و اختفای کالا، عرضه خارج از شبکه کالا، تقلب، عدم درج قیمت و خودداری از عرضه کالا و... این موارد را به سازمان تعزیرات گزارش کنند و سازمان تعزیرات نیز قانونا صلاحیت پیگیری آن‌ها را دارد.

وی گفت: برای ثبت شکایات، مردم می‌توانند هرگونه تخلف را به سامانه www.t۱۳۵.ir یا شماره گویای ۱۳۵ یا سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۰۱۳۵  و شماره ۱۲۴ ستاد خبری صنعت معدن و تجارت اطلاع‌ دهند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.