کد خبر: ۱۸۴۱۹
تاریخ انتشار:۲۳:۰۹ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۱
عصر دنا: فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خواستار شناسایی معضلات فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی در شهرستان‌ها و ارائه آن‌ها به شورای فرهنگ عمومی شد
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

سردار حمید خرم دل عصر امروز در نشست هماهنگی برگزاری مطلوب جشنواره ملی آئین‌های نمایشی در فرهنگ رضوی اطهار داشت: تبادل فرهنگی اثرگذاری لازم را در جامعه دارد و این مهم باید مورد توجه باشد.

وی با اشاره به نشست‌های مهم شورای فرهنگ عمومی، افزود: ضروری است شهرستان‌ها برنامه‌های کارشناسی شده خود را در زمینه معضلات فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی در جامعه به شورا ارائه داده و در نشست شورای فرهنگ عمومی در مورد آنها تصمیم‌گیری لازم صورت گیرد.

خرم‌دل با بیان اینکه طلاق، حاشیه‌نشینی، خودکشی، نزاع دسته جمعی و … در دستور کار معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه فتح است، یادآور شد: می‌توان در این راستا با استفاده از ظرفیت نهادها و سازمان‌های فرهنگی به یک جمع بندی کامل برای حل این معضلات رسید و در راستای حل آنها تدابیر لازم اندیشیده شود.

وی برخی از معضلات موجود در جامعه را شایسته نظام شیعی و جامعه شیعه استان کهگیلویه و بویراحمد ندانست و افزود: حضور و بروز ارشاد از جنبه اسلامی باید در این زمینه ها ظهور و اثرگذاری خود را به نمایش بگذارد.

خرم دل ضمن تاکید بر اینکه باید فرهنگ عمومی مردم در راستای کاهش معضلات و آسیب‌های اجتماعی موجود تغییر پیدا کند، خاطرنشان کرد: برای ریشه کنی این معضلات و آسیب‌ها نیازمند کار کارشناسی و عزم همگانی از طرف ادارات، نهادها، سازمان ها و همکاری ارزشمند مردم به ویژه بزرگان و ریش سفیدان در مناطق مختلف استان هستیم.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید دوباره بر اینکه ریشه همه مشکلات موجود «گیر فرهنگی» بوده که هم اکنون وجود دارد، تصریح کرد: با توجه به ظرفیت و فرصت‌هایی که در استان وجود دارد، برای ریشه کن کردن مشکلات و معضلات جامعه نیازمند عزم همگانی هستیم.

خرم‌دل ضمن اعلام آمادگی دوباره در راستای همکاری برای برگزاری مطلوب جشنواره ملی آئین‌های نمایشی در شهر یاسوج، ادامه داد: باید همه یک رنگ با برنامه‌ریزی جامع و کارشناسی شده برای رفع مشکلات فرهنگی موجود در استان گام برداریم.

وی ضمن اعلام آمادگی در راستای برگزاری مطلوب جشنواره ملی آئین‌های نمایشی در فرهنگ رضوی به میزبانی شهر یاسوج، بیان کرد: به نسبت ظرفیت‌ها و امکانات سپاه فتح برای برگزاری باشکوه این جشنواره همکاری لازم را خواهیم داشت.

خرم‌دل خاطرنشان کرد: افرادی که در مجموعه‌های فرهنگی اجتماعی فعالیت می ‌کنند، باید هماهنگ بوده و هم افزایی برای استفاده از ظرفیت‌ها یکدیگر را داشته باشند.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن اعلام آمادگی در راستای برگزاری مطلوب جشنواره ملی آئین‌های نمایشی در فرهنگ رضوی به میزبانی شهر یاسوج، ادامه داد: به نسبت ظرفیت‌ها و امکانات سپاه فتح برای برگزاری باشکوه این جشنواره همکاری لازم را خواهیم داشت

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.