کد خبر: ۱۸۲۵۱
تاریخ انتشار:۱۹:۰۱ - ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱
عصر دنا: جواد هادی اصل مستند ساز و فعال اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد به استاندار بابت بداخلاقی و اهانت بی شرمانه یکی از مدیرانش به مدافع سلامت دکتر جاودان سیرت تذکر داد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

سید جواد هادی اصل از هنرمندان و فعالان شاخص استان و کشور خطاب به استاندار گفت: جناب آقای استاندار اگر شما از آن روز‌های سخت و نفس گیر و رعب آور آغاز کرونا که کسی جرات بیرون آمدن از خانه را نداشت خبر ندارید من در میانه میدان در کنار قهرمانانی بودم که از زندگی و زن و بچه گذشتن برای سلامت مردم و صد‌ها فیلم و عکس از آن مجاهدت‌ها به ثبت رساندم، و به جرات قسم اگر فرمانده آن جنگ نابرابر جناب دکتر جاودان سیرت نبود و آن همه از خودگذشتگی نداشت تلفات کرونا فراتر از آنی بود که امروز هست، هرچند حسادت‌ها و تنگ نظری‌ها مانع ادامه خدمت ایشان شد، ولی در اذهان مردم چیزی از آن ارزش‌ها کاسته نشد و ایشان برای مردم استان یک قهرمان بزرگ و فرمانده آن جنگ هستند.


وی افزود: شنیده ام این روز‌ها فردی که متاسفانه پزشک نیز هست و در همان ایام رعب و وحشت جرات نزدیک شدن به بیمارستان را هم نداشت و اکنون به خاطر زد و بند‌های غلط سیاسی علی رغم تذکرات صریح دلسوزان انقلاب نسبت به این فرد متاسفانه شما ایشان را بر مسند دانشگاه علوم پزشکی گماشته و حاصل و نتیجه آن پس از چند ماه شد بی حرمتی و هتاکی و ادبیات زشت خاله زنکی نسبت به آن قهرمان جاوید نام؟
تذکر یک مستند ساز و فعال اجتماعی به استاندار بابت بداخلاقی به مدافع سلامت
هادی اصل که خود ماه‌ها در کنار کادر درمان بیمارستان شهید جلیل حضور داشته و شاهد رشادت‌های مدافعان سلامت بوده خطاب به استاندار اظهار داشت:جناب استاندار اگر شما خبر ندارید بگذارید صد‌ها تصویر از شب‌ها و روز‌هایی برایتان نشان دهم که جاودان سیرت و همکاران جوانش تا بامداد بر بالین بیمارن کرونایی بودند و ماه‌ها خانواده از دیدارشان محروم بودند.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که به چشم دیدم که مسئولین ارشد علوم پزشکی استان مثل بره‌ای رمیده از گرگ از کادر درمان بیمارستان جلیل فاصله می‌گرفتند از ترس ابتلا به کرونا! حالا چه شده که دو زیستان سیاسی که در بحران و نیاز مردم و مملکت از ترس پنهان شده بود دهان باز کرده و حرمت انسان و پزشک که نمی‌داند دانشگاه را هم به چاله میدون تبدیل کرده؟

مستند ساز کهگیلویه و بویراحمدی ادامه داد: آن بی احترامی به مقام یک‌پرفسور و مفاخر میهن دکتر نیک اقبال این هم اهانت به دور از ادب و نزاکت به یک قهرمان و اسطوره ایستادگی و جهاد! میخواهید با این‌ها مردم را به سلامت برسانید؟ هرگز نمی‌شود.

هادی اصل افزود:لطفا برای حرمت این انقلاب و مردم و انسانیت که از قبال این افراد چند چهره کم ضربه نخورده و دیگر جای آسیب ندارد ابتدا این فرد هتاک که نام مقدس طبیب و پزشک زیبنده ایشان نیست را مجبور به عذرخواهی از مردم کنید و دوم حکمشان را لغو کنید، که قطعا بذر کینه‌ای که کاشته دیگر از بین نخواهد رفت و حواشی همچین افرادی مانع پیش برد اهداف دولت و نظام خواهد شد.

فعال اجتماعی یاآور شد: مطمعن باشید ما از این افراد دو رنگ که در هر دولتی رنگ عوض کرده برای به قدرت رسیدن کوتاه نخواهیم آمد.

 

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.