کد خبر: ۱۷۷۳۲
تاریخ انتشار:۱۲:۱۹ - ۱۶ فروردين ۱۴۰۱
عصر دنا: سرپرست اداره صنعت معدن تجارت گچساران با اشاره به اینکه سال گذشته ۱۴ هزار و ۷۶۴ مورد بازرسی از بازار این شهرستان انجام شده گفت: در این بازرسی ها بازاریان متخلف ۶۴ میلیارد و ۹۹۸ میلیون و ۸۲۰ هزار ریال جریمه شدند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

محسن ضامن فراظهار داشت: با بیان اینکه در سال گذشته ۴۵۱ بازاری متخلف در گچساران شناسایی شدند افزود: بیشترین تخلفات اصناف این شهرستان در موضوعات عدم درج قیمت و گران‌فروشی بوده است.

وی عنوان کرد: در همین مدت ۱۲۰ واحد صنفی متخلف در بازار گچساران پلمب شده است.

سرپرست اداره صنعت معدن تجارت گچساران عنوان کرد: بازرسی از بازار این شهرستان در تمام طول سال انجام می شود و در ایام نوروز با طرح نظارتی ویژه نوروز و ماه مبارک رمضان شدت گرفته است.

ضامن فر با اشاره به اینکه در طرح بازار شهرستان گچساران مورد نظارت ویژه بازرسان قرار گرفت افزود: این طرح پانزدهم اسفند ماه آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد .

وی افزود: تاکنون در این طرح ۲ هزار و۵۰۰ واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفته است که از این تعداد ۹۱ نفر به دلیل تخلفات مختلف به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند .

ضامن فر ارزش ریالی جرائم معرفی شده پانزدهم اسفند تاکنون را بالغ بر پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود:در این مدت ۲۵ گشت مشترک در بازار گچساران انجام شده است.

سرپرست اداره صنعت معدن تجارت گچساران تاکید کرد:این گشت های مشترک با همراهی دستگاه های اجرایی جهاد کشاورزی ، تعزیرات حکومتی ، اتاق اصناف و بسیج اصناف انجام گرفته است.

وی با اشاره به نقش موثر مردم در حمایت از این اداره برای رسیدگی به تخلفات افزود: در این ایام ۳۰ فقره گزارش مردمی نیز به این اداره واصل شده است.

ضامن فر از شهروندان گچسارانی خواست تا بازرسان اداره صنعت ، معدن وتجارت را در برخورد با متخلفان یاری کنند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.