کد خبر: ۱۷۶۲۷
تاریخ انتشار:۲۲:۳۲ - ۰۴ فروردين ۱۴۰۱
عصر دنا: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان، استاندار کهگیلویه وبویراحمد و نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی ،چرام ولنده از بیمارستان ۳۲تخت خوابی چرام بازدید و بر روند ساخت آن تاکید شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان، استاندارکهگیلویه وبویراحمد و نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی ،چرام ولنده از بیمارستان ۳۲تخت خوابی چرام بازدید و بر روند ساخت آن تاکید شد.
محمد غلام نژاد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان به همراه احمدزاده استاندارکهگیلویه وبویراحمد و حجت الاسلام موحد نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی ،چرام و لنده از بیمارستان ۳۲تخت خوابی چرام بازدید و بر روند ساخت آن تاکید شد.
غلام نژاد گفت: بیمارستان ۳۲ تخت خوابی چرام بعد از ۱۶ماه توقف روند ادامه ساخت آن در آینده نزدیک تعیین تکلیف می شود.
وی افزود:روند ساخت این بیمارستان بامشکلاتی همراه بوده است که سعی می کنیم مشکلات آن را برطرف کنیم و به زودی برای تعیین پیمان کار جلساتی برگزار و تعیین تکلیف آن انجام می گیرد.
گفته می شود بیمارستان ۳۲تخت خوابی چرام در سال 1396 کلنگ زنی شده است و تاکنون ۲٠درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.