کد خبر: ۱۶۷۴۴
تاریخ انتشار:۰۹:۳۸ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰
عصر دنا: سایت جمع آموری زباله در ورودی شهر یاسوج دهستان دشت روم قرار دارد که سایت جمع آوری زباله نیز هست اما متاسفانه می توان گفت که روزی نیست که در آن شاهد تجمع زباله ها و هجوم سگ های ولگرد نباشیم.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

یکی از مهمترین موضعاتی که در یک استان و شهر باید مد نظر قرار بگیرد وضعیت مناسب ورودی های آن هاست، بدون شک ورودی های زشت و نازیبا و پر از زباله هم بر روحیه و هم بر سلامت مردم تاثیر منفی دارد.

در ورودی شهر یاسوج دهستان دشت روم قرار دارد که سایت جمع آوری زباله نیز هست اما متاسفانه می توان گفت که روزی نیست که در آن شاهد تجمع زباله ها و هجوم سگ های ولگرد  نباشیم.

ورودی سایت جمع آوری زباله چهره بسیار زشتی به نمایش گذاشته شده است که در حقیقت می توان گفت معرف شهر یاسوج نیز محسوب می شود، اطراف این منطقه پر از نایلون هایی است که توسط باد یا هر حیوان دیگری به اطراف پخش شده اند.

می توان یکی از بزرگترین معضلات شهر یاسوج را همین ورودی از منطقه دهستان دشت روم نامید، چرا که در بیشتر ایام سال شاهد تجمعات زباله در آن هستیم، سایت زباله دشت روم محل جمع آوری کل زباله های سطح شهر یاسوج است اما گویا خود مردم دشت روم از ان بی بهره هستند بنابراین زباله های خود را با ماشین تا این نقطه منتقل می کنند.

 تجمع بیش از حد زباله و ماندن بیش از اندازه زباله ها باعث می شود که توسط حیوانات به اطراف پخش شوند و شاهد چنین صحنه های زننده ای در ورودی یاسوج باشیم.
 

 

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.