کد خبر: ۱۶۶۵۱
تاریخ انتشار:۱۳:۰۲ - ۲۴ فروردين ۱۴۰۰
فرمانده سپاه شهرستان بویراحمد:
عصر دنا: فرمانده سپاه بویراحمد از برگزاری ایست بازرسی به منظور جلوگیری از خروج هرگونه وسائل نقلیه حامل سیمان بدون مجوز از این شهرستان خبرداد و اظهار داشت: در همین راستا ۵۰۰ تن سیمان توقیف شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

سرهنگ حسین انوری گفت: در روزهای اخیر کمبودهایی در بازار سیمان شهر یاسوج و شهرستان بویراحمد وجود داشت، در این راستا طبق تصمیمات دادستان مرکز استان، خروج هرگونه وسائط نقلیه حامل سیمان بدون مجوز ممنوع شد.

وی بیان اینکه جلوگیری از خروج خودروهای بدون مجوز حامل سیمان به بسیج واگذار شد، ادامه داد: بسیج اصناف، حوزه های مقاومت ناحیه بویراحمد ، سازمان صنعت و معدن، اتحادیه مصالح ساختمانی و با همکاری معاون دادستان به مدت سه شبانه روز به صورت شبانه روز، تعداد 35 دستگاه وسیله نقلیه که بالغ بر ۵۰۰ تن سیمان بار حمل کرده و قصد خروج از استان داشتند را توقیف کرد و جهت تنظیم بازار سیمان در شهر یاسوج تزریق شد.

انوری افزود: توقیف محموله های سیمان و تزریق به بازار شهر یاسوج سبب جلوگیری از سوء استفاده از سیمان و تنظیم بازار این محصول و همچنین رضایت مندی مردم شد.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.