کد خبر: ۱۶۲۲۰
تاریخ انتشار:۰۷:۲۷ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۹
عصر دنا: به تبلیغات چی های خودت بفرمائید آدرس غلط ندهند که نه تنها راه رفتن دیگران را یاد نگیری راه رفتن خودت را هم فراموش کنید.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
به گزارش عصر دنا، سید علی محمد بزرگواری نماینده اسبق کهگیلویه بزرگ در مجلس طی یادداشتی شدید الحن خطاب به سید محمد موحد نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای موحد سلام.

چون لباس مقدس روحانیت را به تن داری چندتا مطلب را به طور مختصر عرضه میدارم.

اولا در آغاز طلبگی در حاشیه جامع المقدمات آداب و زی طلبگی را در آداب المتعلین به امثال بنده و جنابعالی یادآوری کرده اند که از جاده اخلاق و انصاف خارج نشویم که اگر خوانده باشید و از دروس اساتید اخلاق استفاده کرده باشید دیگر نیازی به تذکر نیست.

ثانیا به قول معروف ثبت الارض ثم انقش اول ثابت کن الان بعد از سه ماه که از عمر مجلس یازدهم گذشته چه جایگاهی در مجلس دارید شما که هاتف وار می‌خواستید با رئیس مجلس رقابت فرمائید چه شد که حتی در دکه مخصوص خودت یعنی کمیسیون اصل نود هم راهت ندادند و حتی پیش رئیس مجلس و نیرو‌های انقلابی مجلس داد و فریاد مخصوص خودت را سر دادید فقط به دیده تمسخر به شما نگاه کردند، چون شما را انقلابی نمی‌دانستند با این که متاسفانه خروجی ائتلاف به اصطلاح انقلابیون استان بودید.

ثالثا به تبلیغات چی‌های خودت بفرمائید آدرس غلط ندهند که نه تنها راه رفتن دیگران را یاد نگیری راه رفتن خودت را هم فراموش کنید به این تبلیغات چی‌ها بفرمائید اگر راست می‌گویند از عملکرد بیست ساله خودت در مجلس بنویسند و جار بزنند نه اینکه عملکرد دیگران را به نام شما تبلیغ کنند شما که در طول بیست سال نمایندگی خودت نتوانستید پایگاه‌های سنتی خودت یعنی سوق و لنده را به بخش و شهرستان تبدیل کنید چگونه بروژه‌های بزرگ و عام المنفعه دیگر را تصاحب می‌شوید هر وقت پرورژه‌هایی را که خبر از آن‌ها نداشتید مانند پروژه دهدشت غربی و یا سد کوه برد به اتمام رساندید و یا درصدی در پیشرفت آن‌ها دخالت داشتید بیایید به مردم گزارش دهید.

جاده پاتاوه به دهدشت تا قبل از نمایندگی شما ۹۲٪ پیشرفت داشته چگونه در عرض این سه ماه ۳۶٪ پیشرفت کرده این که می‌شود ۱۲۸٪ چرا سه و شش دهم در صد را سی و شش درصد می‌خوانی که انگشت نمای خلایق شوید.

حداقل انصاف را در باره آقای حاج عدل هاشمی که یار غار دیروز خودت بود و واقعا در پیشرفت پروژه‌هایی مانند آب رسانی به چهار شهرستان دهدشت، چرام، لنده و سوق و جاده پاتاوه به دهدشت و گاز رسانی به قلعه رئیسی و دیشموک و آب رسانی به بهمئی و دیگر پروژه‌های بزرگ نقش به سزایی داشته است یادی کنید و به عنوان کسی که لباس دین را به تن دارید منیت و دعیت را کنار بگذارید شما که می‌خواستید آخر عمری با اقتدار کنار بروید به چه قیمتی آیا به قیمت جهنم رفتن
اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا ان شاءالله
سید علی محمد بزرگواری
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.