کد خبر: ۱۵۶۷۴
تاریخ انتشار:۰۷:۰۴ - ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹
عصر دنا: آزمایشگاه تشخیص بیماری کرونا در مرکز بهداشتی قلعه رئیسی راه اندازی شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
رئیس مرکز بهداشتی و درمانی قلعه رئیسی با بیان اینکه هیچ مورد مشکوک و مبتلا به کرونا در چاروسا شناسایی نشده است، گفت: شایعاتی در روز‌های گذشته مبنی بر مبتلا شدن چند فرد در چاروسا گزارش شد این در حالی است که هیچ گونه مورد مشکوکی به بیماری کرونا در چاروسا شناسایی نشده است.
داوود روان افزود: از افراد بخش چاروسا که ساکن شهر دهدشت هستند یک نفر به کرونا مبتلا شد که هم اکنون در بیمارستان امام خمینی شهر دهدشت بستری و وضعیت او رو به بهبودی است.
وی اضافه کرد: آزمایشگاه تشخیص بیماری کرونا در شهر قلعه رئیسی راه اندازی شد و در صورتی که شخص مشکوک به این بیماری مشاهده یا شناسایی کنیم، طبق تشخیص دکتر مرکز به آزمایشگاه این شهر ارجاع داده می‌شود.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.