کد خبر: ۱۵۳۴۱
تاریخ انتشار:۲۲:۲۰ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
عصر دنا: پرستار دروغین که با انتشار فیلمی ادعای عجیبی را در خصوص آمار قربانیان کروناویروس اعلام کرده بود دستگیر شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

چندی قبل با توجه به شیوع کروناویروس در ایران فیلم های زیادی در فضای مجازی از پرستاران و کادربیمارستان که شبانه روز در تلاش هستند پخش می شود اما برخی افراد با سو استفاده از این فضا به وجود آمده با انتشار فیلم و تصاویر و فایل های صوتی اقدام به شایعه پراکنی و تشویش اذهان عمومی دارند.

در همین راستا هفته گذشت فیلمی از یک دختر جوان که لباس پرستاری به تن کرده در فضای مجازی پخش شد که با گریه و التماس ادعا می کند که روزانه ۱۰۰ نفر در بیمارستانی که کار می کنند به خاطر کروناویروس به کام مرگ فرو می روند و از مردم میخواهد که از خانه هایشان بیرون نیایند و بیشتر مراقب باشند.

این فیلم واکنش های زیادی را در فضای مجازی به همراه داشت و باعث ترس و وحشت بین مردم شده بود که تحقیقات اطلاعاتی برای بررسی و ادعاهای دختر جوان وارد عمل شدند که در این شاخه از تجسس های فنی مشخص شد زنی که خود را پرستار اعلام کرده در کلیپی با گریه و ناله اعلام می کند از صبح تا حالا صدنفر جلوی چشمانم کشته شدند، پرستار نیست و این فیلم ساختگی است.

بعد از تحقیقات اولیه مشخص شده که این خانم تحت هیچ عنوان در کادر هیچ بیمارستانی فعال نبوده و در هرمزگان با تهیه فیلم و کلیپ برای مسیح علینژاد اقدام می کرده که توسط اطلاعات سپاه هرمزگان دستگیر شد.

 
 
 

دانلود

منبع: رکنا

برچسب ها: مسیح علینژاد
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.