کد خبر: ۱۴۸۵۷
تاریخ انتشار:۲۰:۱۵ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
میلاد زنگیان لنده
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
یادداشت دریافتی- میلاد زنگیان لنده: "دانشجو موذن جامعه است که اگر در خواب بماند نماز امّت قضا خواهد شد"
جنبش دانشجویی همواره یکی از نهاد‌های مهم و تاثیرگذار در مقاطع مختلف بوده و تحلیل ها، واکنش‌ها و بسترسازی‌های دانشجویان نقش مهمی در جهت گیری افکار عمومی مردم داشته است.
جنبش دانشجویی قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی، نقش پررنگی در استکبار ستیزی و مبارزه با ظلم و ظالم داشته و بعد از پیروزی انقلاب، عدالت طلبی و آرمان خواهی و اسلام خواهی را سرلوحه کار خود قرار داده است.
دانشجویان پرچم داران جهش و رشد و آگاهی جامعه هستند و معمولا موضع گیری هایشان در جهت دفاع از حق، انصاف و پیشرفت جامعه است؛ و در دنیای امروز، نقش آینده نگری دارند و باید با دیدی روشن، از نگاه‌های موجود در جامعه پیشی گیرند.
در عرصه انتخابات، دانشجویان باید با تحلیل درست از اوضاع جامعه، نقشه راه مناسبی را طراحی کنند و با مطرح کردن مطالبات صحیح خود و انتخاب افراد شایسته فضای جامعه را شفاف نمایند و به شخص اصلح در بین مردم توجه نمایند و حمایت از یک کاندید را به شکل مستدل انجام دهند.
ما درانجمن اسلامی "دانشگاه فرهنگیان" یاسوج از آنجایی که علاوه بر رسالت دانشجویی، خود را پیرو و مروج شغل شریف انبیاء واولیاء می‌دانیم و بار تعلیم و تربیت فرزندان این سرزمین را افتخاری برای خود میدانیم. بر ما واجب است که در مساله انتخابات حضوری پر رنگ داشته باشیم و بتوانیم با انتخاب فرد شایسته و معرفی آن به جامعه برای اعتلای فرهنگ و سیاست کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد قدمی برداشته باشیم.
در بین نامزد‌های محترم مجلس شورای اسلامی در شهرستان بویراحمدودنا، ضمن احترام به همه کاندیدا‌های محترم و هوادارن آنها، به دلایل ذیل جناب آقای دکتر محمد بهرامی را اصلح‌تر و شایسته‌تر می‌دانیم و خود را موظف می‌دانیم که در این راه به تبین دیدگاه‌ها و معرفی ایشان بپردازیم، اگرچه معتقدیم: بهترین معرّف ایشان "عملکرد ایشان" است.
-وی مدیری عملگرا است و نظریه مدیریتی وی می‌تواند به نجات سیستم مدیریتی بیمار و پیر دراستان و همینطور سطوح ملی کمک کند.
- در حوزه اقتصادی و اشتغال زایی: بالغ بر ۱۴۰۰ شغل در جمعه بازار و همچنین اجاره ده‌ها مکان جهت اشتغال در بازار آزاد و...
-مدیریت پروژه‌های عمرانی متعدد در سطوح ملی و استانی
در حوزه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی: ثبت نام یاسوج به عنوان پایتخت طبیعت ایران و همچنین احداث تندیس آریوبرزن و دفاع تمام قد از آن و ایجاد پیوند تاریخی آریوبرزن با تاریخ استان
-دفاع تمام قد از حقوق مردم در برابر نهاد‌های دولتی و مقابله با آن‌ها جهت احقاق حقوق مردم
- در حوزه ورزشی: تاسیس تیم شهرداری یاسوج که به " غول کش" معروف شد.
ما در انجمن‌اسلامی دانشگاه فرهنگیان برآنیم تا با انتخاب فردی اصلح و شایسته، به یاری استان زیبا، ولی محروم خود بشتابیم و به این بیت حضرت حافظ بسنده می‌کنیم که:
شهر خالی است ز عشاق بُوَد کز طَرَفی/ مردی از خویش برون آید و کاری بکند

میلاد زنگیان لنده
دبیر انجمن اسلامی دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.