کد خبر: ۱۴۵۷۴
تاریخ انتشار:۰۰:۰۳ - ۲۰ دی ۱۳۹۸
عصر دنا: وظیفه ستاد اقامه نماز در راستای ارزیابی دستگاه های اجرایی در زمینه نماز را سنگین دانست و گفت: نباید برای ارزیابی و امتیاز دهی در نماز حضور پیدا کنیم.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): محمدعلی پیرسبزی در نشست شورای اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تسلیت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، گفت: بخش زیادی از سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برپایه فرهنگ قرآن، عترت و نماز استوار است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این اداره کل دارای معاونت های هنری، فرهنگی و قرآن و عترت است، اظهار داشت: هرچند به لحاظ مالی در مضیقه قرار داریم، ولی در تلاش برای برگزاری جشنواره استانی قرآن و عترت هستیم.


وی با بیان اینکه ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان به عنوان زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد در راستای ترویج نماز نیز فعالیت هایی دارد، اضافه کرد: موسسات قرآنی وابسته به ارشاد اسلامی نیز برنامه های مختلف قرآنی، مسابقه و فعالیت های دینی و فرهنگی دارند.


پیرسبزی ضمن تاکید بر اینکه فرهنگ و ارشاد اسلامی مثل اکسیژنی است که وجود دارد و ما نمی بینیم، ابراز داشت: کارها و فعالیت های خوبی توسط فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انجام می گیرد که دیده نمی شود و دلایل مختلفی دارد.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد وظیفه ستاد اقامه نماز در راستای ارزیابی دستگاه های اجرایی در زمینه نماز را سنگین دانست و گفت: فرهنگ و ارشاد در زمینه نماز فعالیت های خوبی دارد که بخشی از آنها در قالب جشنواره قرآن و عترت انجام می گیرد.


وی با بیان اینکه نماز جماعت ظهر و عصر به صورت مداوم در این اداره کل برپا می شود، گفت: نباید برای ارزیابی و امتیاز دهی در نماز حضور پیدا کنیم.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.