کد خبر: ۱۴۴۴۳
تاریخ انتشار:۰۱:۱۵ - ۰۹ دی ۱۳۹۸
منتظریان:
عصر دنا: کاندیدای اصول گرایان در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا معتقدست عزت بویراحمد نباید بیشتر از این تحقیر شود.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): این کاندیدای انتخاباتی درجمع مردم روستای دلی بجک بویراحمد گفت: بنده آمده ام با هم تحولی ایجاد کنیم، آمده ام با کمک مردم تغییری ایجاد کنیم که مردم باعزت بویراحمد و استانمان بیشتر از این تحقیر نشوند.

نادر منتظریان افزود: جبهه انقلاب در سراسر کشور کاندیداهای انقلابی، جهادی و توانا را برای ایجاد تحول در اقتصاد و معیشت مردم به صحنه آورده است.

وی درجمع مردم دشتروم بویراحند هم تاکید کرد برای ادای تکلیف رفع محرومیت و خدمتگذاری به مردم شریف و پاسداری از ارزشهای دینی و خون شهدا، قدم به این عرصه گذاشته است.

کاندیدای انتخابات مجلس گفت: باید چهره منطقه و استانمان عوض شود و وقت آن شده که طرحی نو دراندازیم.

 منتظریان درجمع بزرگان ایل جلیل بویراحمد هم با بیان اینکه ؛ مجلس در راس امور هست، اظهارداشت؛ مردم در انتخاب خود دقت کنند فردی را به عنوان خادم خود انتخاب کنند که روحیه جهادی و ایثار و تلاش و همت را در کارنامه خود داشته باشد نماینده باید جهادی ، انقلابی، ایثارگر  از خود گذشته باشد.

 این کاندیدای انتخاباتی که با استقبال چشمگیری در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا مواجه شده است، در جمع مردم روستای سادات هم گفت: از توسعه عقب مانده ایم، برای ایجاد ثروت در منطقه مان و برای خنثی کردن توطئه های دشمن، اتحاد و انسجام لازم است.

منتظریان افزود: ما باید به پشتوانه رای مردم تحولی در سرنوشت جوانمان ایجاد می کنیم که بانشاط زندگی کنند.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.