کد خبر: ۱۳۷۱۶
تاریخ انتشار:۰۰:۰۲ - ۲۲ خرداد ۱۳۹۶
عصر دنا: روز گذشته در حالی علی پروین با علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس جلسه داشت که هنوز مشخص نیست علت اصلی این جلسه اورژانسی چه بوده است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): علی پروین صبح با علی اکبر طاهری تماس تلفنی می گیرد؛ ظهر اما دوان دوان به دیدارش می رود. این از «سلطان  چشم تیله ا»ی که معمولا خیلی سخت به وادی پرسپولیس پا می گذارد بعید است. او می رود تا به قول خودش حال طاهری را خوب کند اما بعد از ظهر درمانده بیرون می آید و در شیخ بهایی با سایت پرسپولیس و خبرنگاران هم صحبت می کند و می گوید حال خودش هم بعد از دیدار با طاهری بدتر شده است.

سئوال و سئوالاتی که بعد از این نشست مطرح می شود این است: چه اتفاقی در پرسپولیس رخ داده که طاهری حالش خوب نیست و سلطان قرمز ها هم نمی تواند حالش را خوب کند و وقتی خودش هم آن اتفاق ها را رصد می کند و در جریانش قرار می گیرد حالش بد می شود؟ ماجرا چیست که در پرسپولیس مخفی نگه داشته شده است؟ آیا از پرونده مانوئل ژوزه خبر جدیدی شنیده شده؟ آیا پرونده گولج دردسر ساز شده است؟ آیا در روند پرداخت حقوق برانکو و پرداخت مالیاتش که البته غیر قانونی هم هست مشکلی ایجاد شده است یا موضوع فراتر از اینهاست؟ اختلاف طاهری با معاون وزیر برای اسپانسر دردسر ساز شده و یا استعفای طاهری که تقریبا این روزها پنهان شده و خودش را نشان نمی دهد موضوع جدی تری شده است؟

پرسپولیس از دور حالش خوب به نظر می رسد، آنها تیمشان را تقریبا بسته اند و با یکی دو عملیات دیگر کار را تمام خواهند کرد اما از نزدیک آنجا در پرونده های روی میز طاهری چه اتفاقی افتاده که پروین را از لواسان بیرون می کشد و به مرکز عملیات پرسپولیس می برد و وحشت زده اش می کند؟

این تحرکات به زودی دلیلش مشخص می شود. آیا پرسپولیس آبستن اتفاقات است؟ آیا پرسپولیس مشکلاتی جدی تر از آنچه که از دور به نظر می آید دارد؟ آیا پرونده ها طاهری را کلافه و خسته کرده اند؟ آیا طاهری می ماند؟

اوضاع زیاد خوب نیست به هر حال پرسپولیس در آستانه مهمترین دیدار تاریخ خودش قرار دارد اما نه تنها طاهری که پروین هم زیاد امیدوار به نظر نمی رسند و نگرانند. 

منبع: مهر
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.