کد خبر: ۱۳۱۶۱
تاریخ انتشار:۱۰:۱۴ - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶
عصر دنا: رئیس ستاد انتخاباتی میر سلیم در کهگیلویه و بویراحمد گفت: رد صلاحیت‌های برخی از نامزدهای شورای شهر تهران ماهیت جریان اصلاح ‌طلبی را مشخص کرد.
به گزارش عصر دنا، سید علی محمد دانشی در مناظره با سید ضیاءالدین رضا توفیقی رئیس ستاد حسن روحانی و از افراد شاخص اصلاح طلب در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: دانشگاه پایگاه شهید مطهری و باهنر بوده و باید در این مکان به صورت علمی و منطقی بحث شود و امروز فردی که خود را نماد اصلاح طلبی می‌داند در دانشگاه یاسوج به گونه‌ای کوچه بازاری طرح مسئله می‌کند که من خجالت می‌کشم.

وی خطاب به رضا توفیقی گفت: اینجا بازار نیست و امروز نشان دادید فقط یک معلم تاریخ بوده و از سایر علوم از جمله فلسفه و سیاست چیزی نمی‌دانید.

دانشی با بیان اینکه اصلاح طلبان "شعار زنده باد مخالف من" سر می‌دهند ولی در عمل آرزوی مرگ مخالف را دارند ادامه داد: رد صلاحیت‌های گسترده نامزدهای شورای شهر تهران ماهیت جریان اصلاح ‌طلبی را مشخص کرد و مشخص شد این افراد فقط ادعای آزادی و احترام به اندیشه‌های دیگران را دارند و در عمل بیشتر مردم سواری می‌کنند و اعتقادی به مردم سالاری ندارند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه تاکنون اجازه فعالیت به دانشجویان عدالت‌خواه دانشگاه یاسوج داده نشده است ابراز کرد: در صورتی به جای حسن روحانی یک اصولگرا به منتقدان خود عنوان بی سواد، لبوفروش، بی شناسنامه، بزدل سیاسی، حواله کردن به جهنم و ...می‌داد اصلاح طلبان زمین و آسمان را به هم می‌دوختند.

دانشی تصریح کرد: با همه این رفتارهای دور از شان یک رئیس جمهور نسبت به منتقدان داخلی و مردم عزیز ایران، مجدد اصلاح‌طلبان بنای حمایت از حسن روحانی را دارند زیرا از این طریق بهتر می‌توانند به خواسته‌های خود برسند.

وی اظهار داشت: چگونه افرادی که در اوایل دولت یازدهم حسن روحانی را قبول نداشته و آن را به مثابه رحم اجاره‌ای می‌دانستند مجدد بنا دارند از همین رحم اجاره‌ای برای 4 سال دیگر استفاده کنند به طور حتم مردم این رفتارهای متناقض را می‌بینند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.