کد خبر: ۱۲۹۴۱
تاریخ انتشار:۰۹:۱۱ - ۳۰ فروردين ۱۳۹۶
عصر دنا: روز مطالبات توگبری ها کجا تشریف داشتید که نیازمندی هایشان را اکنون در رسانه ها غیرضروری یاد کرده اید.مگر آدم زنده وکیل و وصی می خواهد که از پشت درب بسته اتاقتان از حقوق محرومیتشان سکوت اختیار کرده و روضه سیاسی و تخریب اختیار گزیده اید.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

مدتی پیش از طرف بخشدار مرکزی چرام در جمع دهیاران سخنانی رانده شد که بسی جای تامل و تعقل دارد.

چکیده ای از سخنان جناب بخشدار مرکزی(آقای افسردیر) در خصوص سفر دکتر جلیلی به منطقه توگبری چرام به این شرح می باشد:
به همه مردم بگویید این اقدامات عوام فریبی است و همین کسانی که چنین شعارهایی را می دهند ۳۷ سال در حکومت سمت داشتند و چرا اقدامی نکرده اند و از صداقت مردم ما سوء استفاده می کنند؟

البته در صحبت خود بایستی جایی را باز کرد برای گلایه ای از استاندار که تاکنون قصد عزیمت به توگبری یا بهتر بگویم توفیق زیارت و سیاحت را نداشته اند و شاید طی سفری که به کشور آلمان داشته اند؛ اقلیم جغرافیای توگبری برایشان خوشایند نباشد.

وارد درستی  و تکذیب یدارشان با سیدخندان نخواهم شد.

از سخنان انتخاباتی و جهت داری که برای دولت تدبیر و امیدشان در بین مردم چرام داشتند هم غافل نیستم.

از استاندار هم که بگذریم؛ مدیر کل برقش را نمی توانیم از عدم حضورش غافل بود؛ ولی میدانم سال اقدام و عمل را با نبودش در توگبری ناکام گذاشت.
کمی آنسوتر و پایین تر خدمت بخشدار مرکزی چرام باید لب تر کرد و وارد سخن و گلایه هایمان شد.

خب عادلانه نیست نسل جوان مسیر درست را بلد نباشد.
ادرس را درست آمدم جناب افسردیر؛ ناراحت نشوید برادر؛ شاد باشید از جهتی که آرای مخالفتان خوانده می شود و نقد می شود تا شاید توان بهره بردنی از آن داشته باشید.
به کوری چشم حسودتان.
باور کنید جناب آقای بخشدار عدالت و بی طرفی را شاخصه و مبنای قضاوتم می دانم.

نمی دانم شما کجا حضور داشتید در این مدت زمانی که صدای ناله و فغان توگبری ها از زمین به آسمان کشانده شد و اکنون سخن از عوام فریبی می رانید و گذشت ۳۷ سال از سالروز انقلاب اسلامی.
البته برایم باورش دشوار است که نعمت برق را ضرورتی برای محرومین توگبری نمی دانید.

روز مطالبات توگبری ها کجا تشریف داشتید که نیازمندی هایشان را اکنون در رسانه ها غیرضروری یاد کرده اید.
مگر آدم زنده وکیل و وصی می خواهد که از پشت درب بسته اتاقتان از حقوق محرومیتشان سکوت اختیار کرده و روضه سیاسی و تخریب اختیار گزیده اید.

در واقع باید بگویم رویا یک چیز است، واقعیت چیزی دیگر.
توگبری ها سه سال است که سودای روشنایی در سر دارند و دولتی های تدبیرتان با چراغ گوشی اپل چند میلیونیشان با نماینده دیارشان در خانه بدوشان توگبری پرسه می زنند.
این را باید از همان مسئولین استانیمان پرسید که در این چند سال حرکت اصیل مردم را دزدیده و مستضعفین را از صحنه روزگار خارج کرده اند و توگبری ها را تسلیم و کرنش پاره سیاست هایتان گذارده اید و این بر شرمساری کسانی خواهد افزود که راه تخریب را به ناچار پیشی گرفته اند و غافل از آنکه در مقابل آنهمه خودبینی و جاه طلبی؛ اخلاق همانند دیگر رفتارها اساسا اسطوره ای غیر قابل توصیف است.

"و من الله توفیق”

1492485166678-1

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.