کد خبر: ۱۸۳۵۱
تاریخ انتشار:۱۹:۱۷ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۱
عصر دنا: این روزها بیماران در بیمارستان شهید رجایی علاوه بر درد خود با گرما هم دست و پنجه نرم می کنند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

 

 

 

خرابی سیستم سرمایشی بیمارستان شهید رجاییدر حالی که هوا در گچساران به شدت گرم است بیماران در بیمارستان شهید رجایی زمان بستری را بدون کولر و با گرما سپری می‌کنند.
بنا به این گزارش هر چند پنکه جوابگوی گرمای این شهرستان نیست اما برخی بیماران برای کم شدن گرما پنکه به بیمارستان می آورند.
بیمارستان شهید رجایی دهه ۵۰ ساخته شده و اکنون بسیار فرسوده است.
به دلیل قدیمی بودن و فرسودگی هر بار بخشی از تاسیسات این بیمارستان دچار مشکل می‌شود و چند روزی است سیستم فاضلاب و خنگ کننده این بیمارستان خراب شده است.
کارشناسان تاسیسات می‌گویند شبکه کاملا فرسوده شده و نیاز به تعمیر اساسی دارد.
این درحالی است که بیمارستان ۱۴۲ تخت خوابی نرگسی به عنوان بیمارستان جایگزین رجایی ساخته و سال گذشته هم افتتاح شد، اما بدون استفاده است.
در حال حاضر تخت‌های بیمارستان رجایی جوابگوی نیاز است و بیشتر مواقع تخت‌های آن خالی است.
برای پیگیری به سراغ مسئولان شبکه بهداشت و بیمارستان رفتیم، اما اعلام کردند دانشگاه علوم پزشکی آنها را از هرگونه مصاحبه منع کرده است.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.