کد خبر: ۱۷۵۵۲
تاریخ انتشار:۱۸:۳۷ - ۲۶ اسفند ۱۴۰۰
عصر دنا: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف مقابله با سارقان، فرشندگان موادمخدر و برهم زنندگان نظم عمومی در شهرستان لنده اجرا شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی به منظور مقابله با سرقت و فروش مواد مخدر و برای دست‌یابی به امنیت اجتماعی مطلوب در شهرستان لنده در سه مرحله این طرح دردستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.
سرهنگ محمود عدالت پرور افزود: اجرای این طرح با برنامه‌ریزی و توان ماموران فرماندهی و کلانتری انتظامی شهرستان در نقاط جرم‌خیز برگزار که ماموران با انجام کار اطلاعاتی و گشت‌زنی‌های هدفمند در چندین عملیات پلیسی، موفق به دستگیری ۵ سارق، ۵۰ معتاد متجاهر و کشف انواع موادمخدر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده اضافه کرد: با همت و تلاش ماموران پلیس موتور‌های بدون پلاک و استفاده از سلام سرد در بین مردم این شهرستان به حداقل رسید.
فرمانده انتظامی شهرستان لنده با اشاره به برنامه‌های اجرا شده در این طرح گفت: خودرو‌های بدون پلاک، خودرو‌های پلاک مخدوش، شیشه‌های دودی، مقادیر مواد مخدر در انواع مختلف، اشیاء و اموال سرقتی وموارد مختلف کشف و ضبط از جمله استفاده از سلاح سرد برخی شهروندان در دستور کار قرار گرفت.

وی از همکاری صمیمانه مردم به خاطر یاری رساندن به پلیس در این طرح قدردانی کردو گفت: پلیس همواره با هنجارشکنان و کسانی که به هر نحوی بخواهند برای شهروندان ایجاد مزاحمت کنند و قصد اختلال در نظم عمومی را داشته باشند، برخورد قانونی می‌کند و خط قرمز ما امنیت اجتماعی مردم است.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.