به دنبال شمارش آراء ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر سوق که روز ۲۸ خردادماه برگزار شد، اسامی ۵ منتخب شورای اسلامی شهر از سوی ستاد انتخابات شهرستان کهگیلویه بدین شرح اعلام شد؛
۱ - حسین اسکندری با یک هزارو ۷۶۴ رای
۲ - پژمان محنایی بایک هزار و ۷۰۵رای
۳- هدایت زاهدی با یک هزار و ۶۸۲ رای
۴-جهانگیر دستپاک با یک هزار و ۶۰۳ رای
۵- محمد شاکری با یک هزار و ۵۱۲ رای
و اعضای علی البدل این شهر ؛
۱-سید ستار تقوی با ۱۳۴۴رای
۲-حلیمه کهنسال زاده با ۱۳۰۰رای
۳-زهرا رستمی ابرزگه با ۱۰۸۵ رای
پس از شمارش آراء شورای اسلامی شهر دیشموک، اسامی منتخبین این دوره شورا ی این شهر هم به شرح زیر اعلام شد.
۱- محسن طاووسیان با ۶۹۵ رای
۲- ایرج پذیرش با ۶۲۲ رای
۳ - محمد رضا نعمت پور با ۵۰۶رای
۴- صاحب مجاوند با ۴۸۷ رای
۵- محمد مراد صادقی با ۴۸۱رای
اعضای علی البدل این شهر ؛
۱-فیروز رضایی مقدم با ۴۷۵رای
۲-روح اله اسفرم با ۴۷۱رای
۳-حجت اله بزرگ امید با ۴۵۰
مجید احمدی فرماندار شهرستان بویراحمد در جمع خبرنگاران، ضمن قدردانی از مشارکت خوب مردم در انتخابات، اظهار داشت: بعد از شمارش آراء علیرضا دانش با 1775 رأی، فریده دیدهبان با 1582 رأی، ولی شکوهیمقدم با 1564 رأی، سعید سعیدیجو با 1554 رأی و صادق غفاریزاده با 1470 رأی به عنوان اعضای اصلی شورای دوره ششم شهر مادوان مشخص شدند.
همچنین قدرت اله مسعود مقدم با 1468 رأی، رحمان وصالمهر با 1421 رأی و فیروز شجاعیخو با 1305 رأی به عنوان اعضای علی البدل شورای ششم شورای شهر مادوان مشخص شدند.
اعضای شورای جدید شهر باشت انتخابات شدند.
اسامی منتخبان انتخابات شورای شهر باشت عبارتند از:
۱_ سید نادر حسینی ۲_ نادر گرامی ۳_ ایمان کرمی ۴_ عابدین قبادی ۵- صلاحالدین صادقیان
فرماندار شهرستان چرام اعضاء شورای جدید شهرهای چرام و سرفاریاب را به این شرح اعلام کرد:
ستاد انتخابات شهرستان لنده ۵ عضو شورای جدید این شهر را به این شرح اعلام کرد:
کورش محمدی ۲۵۹۸
علیرضا فاضلی ۲۱۷۷
خدیجه رنجبر ۱۹۹۴
علی افتخاری ۱۷۷۳
جعفر رئیس زاده ۱۴۵۰
فرماندار شهرستان مارگون اعضاء شورای جدید شهر مارگون را به این شرح اعلام کرد:
الابخش الیاسی
مهدی جلالی
علی قلی کامیابی
نعمت تیمار
عبدالله بهادران
به عنوان اعضای اصلی شورای شهر و علی اکبر ولایتی و فرزاد پناهنده به عنوان اعضای علی البدل مشخص شدهاند.
عبدالحمید پناهی فرماندار شهرستان دنا اسامی منتخبان شورای اسلامی در شهر پاتاوه را اعلام کرد.
اعضای اصلی شورای شهر پاتاوه؛
محسن جانفزا با ۱۱۲۲ رای
حمزه آبسالان با ۱۰۹۶ رای
عابدین بسطامی نسب با ۸۶۲ رای
سجاد بهروزی با ۷۹۷ رای
رضا دلشادیان با ۷۱۴ رای
اعضای علی البدل شورای شهر پاتاوه؛
محمد نصرت زاده با ۶۹۳ رای
فیروز درخشان پی با ۶۸۶ رای
مسعود داشته با ۶۴۳ رای
با توجه به همزمانی انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری آمار کلی شورای شهر قلعه رئیسی اعلام شد.
آقایان داریوش فاطمیان- امین اورنگ- فرشاد کیانی اصل- قدرت الله اشکبوس- مجید اطمینان زاده به عنوان اعضای دور ششم شهر قلعه رئیسی انتخاب شدند.
منابع غیر رسمی از اعلام شمارش آرا در انتخابات شورای شهر سی سخت خبر دادند.
بنا به این گزارش، پس از اتمام رای گیری و شمارش آرا ۵ نفر منتخب جدید این شورا مشخص شد. در این انتخابات ناصر رهامی ، فرشید محمدحسینی ، محمد فرهادی ، بهنام حیدری و حمید تقی زاده منتخبین شورای شهر سی سخت بوده اند .
در این لیست نام هیچیک از اعضای دور پنجم دیده نمی شود.
اتابک فرماندارگچساران گفت: اعضای اصلی شورای شهر دوگنبدان ۷ نفر و اعضای علی البدل نیز ۵ نفر هستند.
وی گفت: اعضای اصلی اعم از حبیب الله عالی مقدم با ۸۹۶۲ رای، محمد علی مرادی مفرد ۷۸۷۷، غلامرضا شکوهی پور ۷۵۶۸، علی محمد آقایی ۶۴۶۴، محمدعلی کرمی فرد نارگ موسی ۵۹۸۲، ایمان علی پور ۵۹۸۱، سید محمد طاهری ۵۸۵۸، میباشند.
وی گفت: اعضای علی البدل شورای شهر دوگنبدان اعم از کیانوش بلوطی ۵۷۶۵، سعید رحمانی اصل ۴۸۰۱، رسول شعبانی ۴۷۳۵، احمد روانبخش ۴۶۵۵، محمد قاسم رسته ۴۵۸۸ هستند.
فرماندار کهگیلویه نتیجه انتخابات شورای شهر دهدشت را اعلام کرد.
کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات کهگیلویه _دارا کریمی نژاد اسامی منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر دهدشت را اعلام کرد.
بر این اساس،جلال داورپناه (۷۸۷۳)،مصطفی پارسایی(۷۲۹۵),طاهر پاداش(۶۳۰۶)ارانپور(۶۲۵۶),فروغی(۵۸۱۷)ایمان داورپناه(۵۶۲۱)دیدار(۵۵۳۸)بهعنوان ۷ عضو اصلی شورای شهر دهدشت انتخاب شدهاند.
وی گفت: همچنین آقایان علی موسوی (۵۵۰۱)محمد علی اروس(۴۹۳۱) و بعنوان اعضای علی البدل شورای شهر دهدشت انتخاب شدهاند.
خبرنگار«عصر دنا» کسب اطلاع کرد که براساس نتایج اولیه شمارش آرا، لیست منتخبان و علی البدل های شورای آینده یاسوج به شرح زیر است:
۱- بهنام عباس نژاد
۲- هدایت امیری
۳- هدایت اکبری
۴- اسماعیل یوسفی
۵-عطالله دانشی
۶- فرشید احمدی کیش
۷ – کیوان آشنا
این رقابت بین ۱۰۲ نامزد نهایی این دوره برگزار شد که
ایمان جاودانه
محمدرضا آریا
عنایت بهرامی
عزیزالله پناهی
بصورت علی البدل انتخاب شدند.