کد خبر: ۱۷۰۸۰
تاریخ انتشار:۲۳:۵۰ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
عصر دنا: آرمان بیگلری رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی انتخاباتی سید ابراهیم رئیسی با ارسال مکاتباتی از استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواسته که کمبود تأمین تعرفه اخذ رأی را در کلیه شعب استان رفع نماید.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

رئیس ستاد رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد خطاب به استاندار؛ شعب اخذ رأی با کمبود تعرفه مواجه هستند ( + سند )

به گزارش عصر دنا، آرمان بیگلری رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی انتخاباتی سید ابراهیم رئیسی با ارسال مکاتباتی از استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواسته که کمبود تأمین تعرفه اخذ رأی را در کلیه شعب استان رفع نماید.

آرمان بیگلری در مکاتباتی از استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواسته که کمبود تعرفه اخذ رأی در شعب اخذ رأی را مرتفع سازد.
بنابر این گزارش، آنگونه که آرمان بیگلری نوشته در اغلب شعبه‌های اخذ رأی شهر لیکک شهرستان بهمئی، تعرفه‌های انتخابات ریاست جمهوری به اتمام رسیده یا در شرف اتمام می‌باشند. او همچنین در نامه‌های خود خطاب به استاندار کهگیلویه و بویراحمد آورده که مردم ساعت‌ها در صفوف اخذ رأی منتظر تعرفه هستند.

منبع: کبنا 

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
آيا خود و اطرافیان از بانک ها کهگیلویه و بویراحمد در پرداخت وام ازدواج و فرزنداوری رضایت دارید؟
بله
خیر