کد خبر: ۱۶۹۹۲
تاریخ انتشار:۱۲:۰۱ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
عصر دنا: روسای کمیته فرهنگیان آیت‌الله رییسی بر نقش آفرینی فرهنگیان برای ایجاد دولت قومی و مردمی تاکید کردند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

سید قدرت دانش در جلسه شورای مرکزی کمیته فرهنگیان ستاد مرکزی انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در کهگیلویه وبویراحمد بر ضرورت بستر سازی فرهنگیان به منظور مشارکت حداکثری در انتخابات تاکید کرد.

وی با بیان این که علاوه بر تحقق مشارکت حداکثری دومین اصل مهم در انتخابات پیش روی انتخاب اصلح است، افزود: امروز شاهد یک وحدت و انسجام بسیار خوبی میان نیروهای انقلابی هستیم و این خود ظرفیت ارزشمندی برای تحقق  منویات مقام معظم رهبری برای مشارکت حداکثری است.

وی با اشاره به شکل‌گیری کمیته‌های مختلف ستاد مرکزی انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در  همه شهرستان‌ها و بخش‌ها اظهار داشت: باید با کمک و همراهی جامعه بزرگ فرهنگی و برنامه ریزی  مدون واصولی در انتخابات پیش روی زمینه را برای موفقیت جریان انقلابی فراهم کنیم.

رئیس کمیته فرهنگیان ستاد مرکزی انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد: حضور و مشارکت بالای مردم در انتخابات و هم انتخاب رئیس جمهور با رأی بالا بسیار مهم است چرا که جایگاه مردمی او را می‌رساند و این رئیس جمهور می‌تواند کارهایش را خیلی جدی‌تر پیگیری کند و به سرانجام برساند.

 

وی با تقدیر و تشکر از نماینده فعال و خستگی ناپذیر شهرستان‌های بویراحمد ،دنا و مارگون برای اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان گفت: با تلاش‌های جناب آقای روشنفکر و نمایندگان انقلابی مجلس این طرح پس از طی فرآیند قانونی  عملیاتی خواهد شد.

دانش در پایان ضمن تاکید  بر برنامه ریزی ،پیگیری مجدانه و ارتباط گسترده با جامعه بزرگ فرهنگی ،خانواده ها ودانش آموزان برای حلق حماسه ای پرشور در انتخابات گفت: مشارکت سیاسی و حضور حداکثری در انتخابات در اندیشه حضرت امام (ره) هم حق و هم تکلیف است که قطعا فرهنگیان عزیز در مسیر تحقق منویات رهبر فرزانه انقلاب از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

تشکیل یک دولت قوی و مردمی به نفع مردم با نقش‌آفرینی فرهنگیان

رئیس کمیته فرهنگیان ستاد انتخاباتی حضرت آیت الله رئیسی در شهرستان بویراحمد نیز در این جلسه از تشکیل کارگروه‌های مختلف کمیته فرهنگیان برای انسجام بخشی به برنامه های انتخاباتی  خبر داد و گفت: فرهنگیان نقش مهم و تاثیرگذاری هم در برگزاری انتخابات و هم زمینه سازی برای تحقق مشارکت حداکثری بر عهده دارند.

سید ولی موسوی با بیان اینکه مردم امروز از تبعیض، نگاه غیر عادلانه در ارائه خدمات وپارتی بازی در جامعه رنج می برند افزود: احیای فرهنگ ناب اسلام محمدی، فرهنگ مبارزه با فساد، تبعیض، ناعدالتی و نابسامانی توسط آیت الله رئیسی رقم خواهد خورد. چرا که وی فردی مصمم و ثابت قدم در عرصه  عمل بوده است.

وی بیان کرد: فرهنگیان در این دوره با درک شرایط وضع موجود که نشان از ناکارآمدی و ضعف مدیریت در بخشهای مختلف است با روشنگری و آگاهی بخشی به مردم  تلاش می‌کنند تا با انتخاب کاندیدای اصلح حضرت آیت الله رئیسی شرایط به نفع مردم وتشکیل یک دولت قوی و مردمی رقم بخورد.

 

رئیس کمیته فرهنگیان  ستاد انتخاباتی حضرت آیت الله رئیسی در شهرستان بویراحمد  در پایان گفت: ما اعتقاد داریم علی‌رغم پیشرفت‌های مهمی که کشور داشته است برخی مشکلات مزمن را جز با نگاه و مدیریتی تحول‌خواه و جوانگرا نمی‌توان بر طرف ساخت و همچنانکه آقای رئیسی نیز  در بیاناتشان مرتب تاکید کرده اند،  بانیان و شرکای وضع موجود نمی توانند تغییر دهنده وضعیت فعلی باشند.

در این جلسه  اعضای شورای مرکزی کمیته فرهنگیان ستاد انتخاباتی حضرت آیت الله رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد برای تحقق مشارکت حداکثری مردم پای صندوق‌های رای دیدیگاه‌های خویش را مطرح و بر وحدت وهمدلی برای موفقیت در این مسیر تاکید کرد.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.