کد خبر: ۱۶۷۵۸
تاریخ انتشار:۰۷:۴۰ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
رئیس هیات موسس شورای ائتلاف لنده خبر داد؛
عصر دنا: رئیس هیات موسس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی شهرستان لنده، از تشکیل شورای ائتلاف شهرستان لنده خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
رئیس هیات موسس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان لنده ، از تشکیل شورای ائتلاف شهرستان لنده خبر داد.
 
اهم اظهارات حیات اله پایانی ، رئیس هیات موسس نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان لنده به شرح زیر است:
 
*شورای ائتلاف نیرو های انقلاب اسلامی با سر واژه شانا جبهه ی ائتلافی وابسته به جریان اصول گرایان می باشد ؛ عضویت در شورای ائتلاف از طریق سامانه ی مربوطه در سطح کشور ، از اسفند ماه سال گذشته شروع شده که منجر به تشکیل مجمع عمومی گردیده است .
 
*در استان ما مجامع عمومی قریب به نه هزار نفر عضو دارد که در شهرستان لنده قریب به نهصد نفر به عضویت مجمع عمومی در آمدند.
 
*اعضای محترم هیئت موسس شهرستان از کلیه اصناف، احزاب و تشکل های همسو با جریان انقلابی جهت عضویت در شورای ائتلاف دعوت شدند که با استقبال بی نظیر جوانان ، بانوان و سایر تشکل ها و جریان های انقلابی قرار گرفته است و علیرغم پیچیدگی کار ، چنین استقبالی در نوع خود بی نظیر است .
 
*از آن جایی که سیاست گزاری در شورای ائتلاف از پایین به بالا می باشد مجمع عمومی نسبت به تشکیل مجمع منتخب اقدام نموده و مجمع منتخب در تاریخ چهارم اردیبهشت 1400، با حضور در مسجد امام حسین ( ع )شهرستان لنده با رعایت شدید پروتکل های بهداشتی ، اقدام به تشکیل شورای ائتلاف شهرستان نمودند و در یک روند کاملا دموکراتیک ، 15 نفر منتخب شورای شهرستان لنده با رای مستقیم انتخاب شدند .
 
*نکته قابل تامل ، حضور گسترده ی جوانان و بانوان در مجمع منتخب بوده که سهم بالایی را نیز در شورای شهرستان به خود اختصاص دادند.
 
*اسامی شورای منتخب به استان ارسال گردیده است و از طریق رسانه ها به موقع اعلام می گردد.
 
*لازم به یادآوری است که کار مجمع عمومی و منتخب با تشکیل شورای ائتلاف به پایان نرسیده و هر دو مجمع محل هم اندیشی و گفتمان سازی جریان انقلابی می باشد و انشاله در موقعیت مناسب با  عضویت در کمیته ها و کانون های مختلف نقش اساسی خویش را در پیشبرد اهداف انقلابی دنبال می نمایند.
 
*شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی جریانی پویا ، فرا گیر و در بر دارنده ی صنوف و صفوف مختلف مردمی جهت پیگیری آرمان های امام راحل و رهبر حکیم نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.