کد خبر: ۱۶۱۷۷
تاریخ انتشار:۱۵:۴۶ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد؛
عصر دنا: مصرف برق در ساعات اوج بار در کهگیلویه و بویراحمد ۱۳ درصد افزایش داشته است و این رقم همچنان رو به افزایش است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
به گزارش"عصر دنا"، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: مصرف برق در استان ۱۳ درصد افزایش یافت.

داوود راهزادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: مصرف برق در ساعات اوج بار در کهگیلویه و بویراحمد ۱۳ درصد افزایش داشته است و این رقم همچنان رو به افزایش است.

وی میزان مصرف برق در ساعات اوج بار استان را ۴۲۹ مگاوات عنوان کرد و افزود: میزان مصرف برق در ساعات اوج بار در شب‌های استان نیز مانند مصرف روز سیر صعودی دارد.

سیر صعودی مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: میزان مصرف برق در شب‌های استان از مرز ۴۴۰ مگاوات گذشته و این روند برای خود ما نگران کننده است.

راهزادی، بیشترین مصرف برق در استان را مربوط به شهرستان گچساران با ۱۶۲ مگاوات و کمترین مصرف برق را مربوط به شهرستان چرام با ۲۶ مگاوات اعلام کرد.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.