کد خبر: ۱۵۰۶۶
تاریخ انتشار:۲۲:۲۳ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
عصر دنا: اما چه شده که ما با این همه ظرفیت (نفت، آب، جنگل، پوشش گیاهی، مواد معدنی و...) در بیکاری و آسیب‌های اجتماعی رتبه‌های تک رقمی داریم؟!..
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
محمد نجفی نژاد در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: ما (کهگیلویه وبویراحمد) چگونه ما شدیم؟

مدیریت در این استان نیست
این استان جای موندن نیست
این استان هیچی نداره
و.....
این جملاتی است که حتما روزانه به گوش شما هم میخوره. گرچه این جملات رو نمیتوان مطلق دانست و ما پیشرفت‌های گوناگون داشته ایم، ولی هر کدام در نسبتی واقعیت دارن.....
اما چه شده که ما با این همه ظرفیت (نفت، آب، جنگل، پوشش گیاهی، مواد معدنی و...) در بیکاری و آسیب‌های اجتماعی رتبه‌های تک رقمی داریم؟!..
چه شده هنوز نقاطی از جمله سیلاب کلوار، زیلایی، دیشموک و... در این استان وجود دارند که برخی خانوار‌ها از امکانات اولیه زندگی محرومند؟

چه شده که در شهر‌های ما پارتی و رابطه حرف اول را میزند نه قانون و ضابطه؟

شاید یک دلیل اصلی آن را بتوان در انتخاب‌هایی دانست که زندگی ۴ و حتی ۸ ساله ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

انتخابی که لایه اولیه استان که پیش‌تر نقد کرده ام تحت تاثیر آن قرار می‌گیرد (مدیریت ها) و سبک رای ما زندگی خیلی از افراد را در مناطق دور دست استان و شهرستان تحت تاثیر قرار می‌دهد.

امروز که به صحنه انتخابات نگاه می‌کنیم این موضوع پر واضح‌تر است که: «از دست و زبان که بنالیم که از ماست که بر ماست»
امروز که باید ما مردم به دنبال «برنامه» و «فکر و اندیشه» کاندید‌ها باشیم، با یک اسلحه در دست و یک چاقو بر گردن یک حیوان بی زبان به دنبال استقبال از کاندید‌ها هستیم.

قطعا ۴ یا ۸ سال بعد هم نباید انتظار «برنامه»‌ای از این بزرگواران داشته باشیم، همین که در جواب «قربونی» امروز، در مراسم فاتحه خوانی ما شرکت کنند از سرمان هم زیاد است...
برچسب ها: محمد نجفی نژاد
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.