کد خبر: ۱۴۹۶۷
تاریخ انتشار:۲۱:۴۷ - ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
تاریخ نشان داده است ، موحد در هرجایی سخنران باشد، آن محل مملو از جمعیت میشود و این خود نشان دهنده توانایی و محبوبیت ایشان است.
 سید محمد موحد در چرام سخنرانی میکند. طبق برنامه زمان بندی   سید محمد موحد در چرام روز پنجشنبه عصر در ورزشگاه چرام بانوان و آقایان وجوانان برنامه های زیادی را تدارک دیده اند. به نظر میرسد نطق های آتشین قبل از سخنرانی حاج محمد موحد نیز تعداد زیادی را گرد هم می آورد و این خود یک تحول بزرگ در دیدگاه کاندید و نماینده دور یازدهم مجلس شورای اسلامی است. اصلاح طلبان ، اصولگرایان و کسانی که دیدگاه فراجناحی دارند قبل از نطق انتخاباتی سید محمد موحد دلیل حمایت خود را از وی اعلام می کنند.
تاریخ نشان داده است ، موحد در هرجایی سخنران باشد، آن محل مملو از جمعیت میشود و این خود نشان دهنده توانایی و محبوبیت ایشان است.
تسلط کامل نماینده ادوار مجلس بر مسائل روز و سخنان شیرین و جذاب ایشان درچرام و به دلیل اینکه اولین برنامه تبلیغات انتخاباتی در چرام پیش بینی شده است تعداد زیادی را به ورزشگاه چرام می کشاند. فردا در چرام چه خبر است؟
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.