کد خبر: ۱۲۸۳۸
تاریخ انتشار:۲۳:۳۶ - ۲۴ فروردين ۱۳۹۶
عصر دنا: داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: روحانی در دوره قبل ۳ درصد آرا داشت که مرحوم هاشمی پشت وی رفت و رایش شد ۵۰ درصد، لذا آرای سال ۹۲ روحانی ریزش کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): محمد غرضی وزیر پست و تلگراف و تلفن دولت سازندگی ضمن ثبت نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نشست خبری با خبرنگاران اظهارداشت: من میگویم تمامی استانداران را مردم انتخاب کنند، استان های بزرگ را تقسیم میکنم، تهران به 5 استان تقسیم می شود. رانت شهرداری از رانت دولت به مراتب بدتر است. فرق شهرداری تهران با یزد چیست که نمیتواند رییس جمهور معرفی کند.

وی افزود: مردم را در اداره کشور سهیم میکنم. باید قدرت سیاسی به مردم نزدیک شوند و به آنان متعهد باشند نه بالعکس. چپ و راست دایم علیه هم فعال هستند، دولت را تصاحب کردند و عین هم عمل کردند، دست در جیب فقرا کردند، چپ نمیتواند دولت نگه دارد ، راست نمیتواند ملت نگه دارد، بیکاری از حمله صدام بدتر است، تنها با حمله به بیکاری میشود آن را برطرف کرد، با قدرت ها معامله نه اما تعامل میکنیم.

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: من قطعا پیروز می شوم چون با حرف های من یک نفر مخالفت ندارد الا گروه هایی که انتخابات دستشان است.

غرضی ادامه داد: اگر قدرت های سیاسی افراد را حذف کنند هزینه بالا می رود خود مردم باید افرادی که ظلم میکنند را دفع کنند، شنیده ام روحانی گفته است در مناظرات شرکت نمی کنم ، امیدوارم اشتباه باشد، در گذشته پیشنهاد دادم مناظرات ادامه یابد اما صداوسیما گفت روحانی می گوید نه، روحانی در دوره قبل 3 درصد آرا داشت که مرحوم هاشمی پشت وی رفت و رایش شد 50 درصد، لذا آرای سال 92 روحانی ریزش کرده است.

وی یادآورد شد: درحال حاضر ایراد این است که روحانی بجای اینکه رییس جمهور کل کشور باشد، برای گروهی از کشور است، به نظرم ضعیف می آید مثل گذشته کسب رای کند، اما اگر رضایت مردم را کسب کند موقعیت 96 می تواند متفاوت از 92 باشد، با شعارهای گذشته نمی شود کشور را اداره کرد.

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: سوالی که از روحانی می پرسم این است که شما هرگز در دولت نبودید و دولت را نمیشناسید به چه مجوزی آمدید و مسیولیتی راکه نمیشناسید را بر عهده گرفتید؟

غرضی اضافه کرد: برجام نتیجه اقتدار سیاسی ملت ایران و تعامل ملت ایران با اروپاست، آمریکا بیشتر به ما محتاج بود، ترامپ هم که گفت برجام را پاره میکنم ، الان ترسیده که از این غلط ها بکند.

وی در واکنش به ثبت نام احمدی نژاد، گفت: نیروی سیاسی نباید با دستور اداری بیرون برود ، اگر اینگونه باشد، میرود پشت پرده و می ایستد، احمدی نژاد خود را معادل نظام می داند! و فکر می کند نظام از بین رفته، حرکت های او درون جمهوری اسلامی نیست و دشمنان داخلی و خارجی نظام را به خودش متوجه می کند، اگر با سیستم اداری وی را به پشت پرده بفرستید 15 سال آینده با حالت دیگری خواهد آمد که به ضرر کشور خواهد بود.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.