شهردار یاسوج مطرح کرد
مطالبات 78 میلیارد تومانی شهرداری یاسوج از دستگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد
محمدعلی جاوید بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به احداث 40 هکتار پارک توسط شهرداری یاسوج گفت: شهر یاسوج به کارگاه عمرانی تبدیل شده که در همین خصوص پارک ولایت، پارک چشمه نباتی، پارک بانوان و پارک غدیر احداث شد.

شهردار یاسوج با اشاره به وضعیت ترمینال این شهر بیان کرد: ترمینال شهر یاسوج وضعیت مناسبی نداشت که به همین منظور یک میلیارد و 400 میلیون تومان برای احداث و ساماندهی ترمینال یاسوج هزینه شد.

وی به مطالبات شهرداری از دستگاه‌‌های اجرایی اشاره کرد و گفت: مطالبات شهرداری یاسوج از دستگاه‌های اجرایی استان 78 میلیارد تومان است که از این رقم 64 میلیارد از دستگاه‌های دولتی و 14 میلیارد تومان از بخش خصوصی طلبکار هستیم.

این مسؤول خاطرنشان کرد: مبلغ خوبی در اختیار استان قرار دارد که دستگاه‌هایی که در کمیسیون ماده 100 و کمیسیون ماده 77 شهرداری جریمه شدند می‌توانند از این مبلغ استفاده کنند که تزریق این پول به شهرداری موجب تغییر و تحول اساسی در چهره شهر یاسوج و حوزه مدیریت شهری می‌شود.

جاوید در پایان بر راه‌اندازی میادین میوه و تره بار محله‌ای در شهر یاسوج تأکید کرد و یادآور شد: رونق این میادین باعث ساماندهی وانت بارهای دوره گرد میوه فروش می‌شود.