تاریخ انتشار:۱۴:۰۸ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۵
print
نایب ریس جبهه اصلاح‌طلبان
عصر دنا: نایب ریس جبهه اصلاح‌طلبان با اعلام این خبر جبهه متبوعش به همراه جبهه اعتدالگرایان در برای انتخابات ریاست جمهوری با ناطق نوری جلسه انتخاباتی برگزار کرده است، گفت: کاندیداتوری تنهای روحانی ریسک است بنابراین باید از دیگر افراد خوش فکر با منش اصلاح‌طلبی و اعتدالی هم برای نامزدی در انتخابات دعوت کرد.
به گزارش عصر دنا،

بابک آذرباد نایب ریس جبهه اصلاح‌طلبان در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، اظهار داشت: هیات رئیسه و روسای کمیته سیاسی و انتخابات دو جبهه اعتدال‌گرایان و جبهه اصلاح‌طلبان از زمان انتخابات 92 باهم ائتلاف انتخاباتی دارند و در سال 92 این دو جبهه در ابتدا با نظر آقای هاشمی‌رفسنجانی و رییس دولت اصلاحات به آقای ناطق پیشنهاد کاندیداتوری برای نامزدی ریاست جمهوری دادند که در نهایت به حضور هاشمی انجامید که این مهم زمینه‌ساز حماسه 92 شد.

*کاندیداتوری واحد روحانی ریسک است

وی افزود: با توجه به انتخابات پیش رو و عدم کاندیداتوری هاشمی و رئیس دولت اصلاحات، جبهه اعتدالگرایان و اصلاح‌طلبان اعتقاد دارند که حضور تنهای روحانی ریسک بزرگی است بنابراین باید از دیگر افراد خوش فکر با منش اصلاح‌طلبی و اعتدالی هم برای نامزدی در انتخابات دعوت کرد.

دبیرکل حزب ترقی در پاسخ به این پرسش که به نظر شما چه کسانی باید از سوی جبهه اصلاحات برای سال 96 نامزد شوند، گفت: باید دکتر عارف، حجت‌الاسلام ناطق نوری و دکتر ظریف که مورد تایید آقایان هاشمی و رییس دولت اصلاحات هستند، در انتخابات پیش رو کاندیدا شوند.

*ناطق نوری: در یافتن گزینه‌های غیر از روحانی فعال باشید

آذرباد با اعلام این خبر که جبهه اعتدالگرایان در همین راستا با حجت‌الاسلام ناطق نوری جلسه انتخاباتی برگزار کرده است، تصریح کرد: مشکلات پیش رو و همچنین آسیب شناسی جدی در خصوص تنها در صحنه حضور داشتن آقای روحانی، بررسی شد و ایشان تصریح کرد که با نظر بزرگان در یافتن گزینه‌های دیگر فعال باشید.

وی ادامه داد: در این جلسه نظر جبهه اصلاح‌طلبان در خصوص حمایت از کاندیداتوری مجدد آقای روحانی برای انتخابات سال 96 مورد تاکید قرار گرفت. البته در این راستا باتوجه و نگاه به آینده امکان بررسی دیگر کاندیداها اصلاح‌طلبان وجود دارد.

نایب ریس جبهه اصلاح طلبان تاکید کرد باتوجه به اینکه تاکنون گزینه‌های اصول‌گرایان برای حضور در عرصه انتخابات پیشرو مشخص شده است بنابراین اگر اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان بخواهند تنها بر روی روحانی تمام سرمایه سیاسی و اجتماعی شان برای انتخابات آینده بگذارند اشتباه استراتژیک است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.